2:14
konec (0:3, 1:8, 1:3)
15.09.2018, 18:00
HC Uherské Hradiště – SHKM Baník Hodonín
2:14
konec (0:3, 1:8, 1:3)
Branky a nahrávky: 21. Burša (Nohál), 57. Kršjak – 9. Peš (Kučera), 14. Venclík (Sajdl), 19. Janás (Směřička, Peš), 21. Jajcay (Janás), 28. Janás, 31. Jajcay (Peš, Janás), 35. Sajdl (Kučera, Venclik), 36. Crlík (Peš), 36. Polesný (Jajcay, Peš), 37. Sajdl (Kučera, Venclík), 39. Janás (Jajcay, Peš), 57. Kučera (Sajdl), 57. Tomi (Kučera, Venclík), 59. Polesný (Směřička, Svoboda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Uherské Hradiště:
Hubáček, Oharek – Hamrlík, Hrabec, Kojecký, Fridrich, Lažek (A) – Forman, Burša, Kotačka (C), Nohál, Kršjak, Haničinec, Červenka (A)
Náhradníci:
Trenér:
SHKM Baník Hodonín:
Zollpriester (Hanáček) – Polesný, Směřička, Tomi, Lidák, Výmola, Crlík – Jajcay, Peš (A), Janás – Sajdl (A), Venclík, Kučera (C) – Chalupa, Vacula, Lindner – Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Grygera – Halás, Prokš
Diváci:
1. třetina | ||||
08:03 | HOM | 0:1 | Peš (Kučera) | |
13:22 | HOM | 0:2 | Venclík (Sajdl) | |
18:05 | HOM | 0:3 | Janás (Směřička, Peš) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:24 | HOM | 0:4 | Jajcay (Janás) | |
20:54 | UHH | 1:4 | Burša (Nohál) | |
27:19 | HOM | 1:5 | Janás | |
30:04 | HOM | 1:6 | Jajcay (Peš, Janás) | |
34:34 | HOM | 1:7 | Sajdl (Kučera, Venclik) | |
35:36 | HOM | 1:8 | Crlík (Peš) | |
35:56 | HOM | 1:9 | Polesný (Jajcay, Peš) | |
36:40 | HOM | 1:10 | Sajdl (Kučera, Venclík) | |
38:34 | HOM | 1:11 | Janás (Jajcay, Peš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
56:08 | HOM | 1:12 | Kučera (Sajdl) | |
56:36 | HOM | 1:13 | Tomi (Kučera, Venclík) | |
56:49 | UHH | 2:13 | Kršjak | |
58:24 | HOM | 2:14 | Polesný (Směřička, Svoboda) | |
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4