5:1
konec (0:0, 3:0, 2:1 - N 1:0)
15.09.2018, 12:00 • ZS Ivana Hlinky • Skupina Západ • Petr Význer
HC Litvínov – HC Kobra Praha
5:1
konec (0:0, 3:0, 2:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Skuhrovec (Hocelík, Dej), 32. Kadár (Skuhrovec), 37. Špaček (Kočárek), 53. Dej (Hocelík), 60. Dej, 65. Skuhrovec (Slavík) – 53. Výkruta (Strnad)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Postl, Adámek, Kočárek, Šikl, Vopat, Slavík, Špaček, Krocker, Skuhrovec
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha:
Liemann (Tuček), Šnajberk, Bucek, Bartoň, Frydrich, Chytil, Capoušek – Král, Tichý, Výkruta, Rajilic, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Kvasnička
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
19:50 | LIM | 2+10 | Bucek, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Strnad | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:36 | LIM | 2 | Bartoň, krosček | |
21:04 | LIM | 1:0 | Skuhrovec (Hocelík, Dej) | |
31:08 | LIM | 2:0 | Kadár (Skuhrovec) | |
31:08 | LIM | -Herkommer +Čermák (Střídání) | ||
32:22 | LIM | 2 | Bartoň, podrážení | |
36:11 | LIM | 3:0 | Špaček (Kočárek) | |
39:15 | LIM | 2+10 | Adámek, vražení na hrazení, odpyká Postl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
52:26 | KOB | 3:1 | Výkruta (Strnad) | |
52:38 | LIM | 4:1 | Dej (Hocelík) | |
54:34 | LIM | 2 | Kočárek, sekání | |
KOB | 2 | Sekula, krosček | ||
55:21 | LIM | 2 | Herkommer, zdržování hry / zašlapování puku, odpyká Beran | |
59:05 | LIM | 5:1 | Dej | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
64:56 | LIM | 6:1 | Skuhrovec (Slavík) | |
po prodl. |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
55:21
54:34
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kočárek – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., krosček).
39:15
32:22
20:36
19:50