1:3
konec (0:3, 1:0, 0:0)
15.09.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 4. kolo • Daniel Doležal
Tipsport: 2.65 4.2 2.15 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.65 - 4.2 - 2.15
HC ZUBR Přerov – Banes Motor České Budějovice
1:3
konec (0:3, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Milan Procházka (Goiš, Mašín) – 1. M. Novák (Gilbert, Endál), 3. Endál (M. Novák, Fillman), 11. Bradley (Z. Doležal)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný, Zbořil, Padrnos, R. Černý, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), Plášek ml. – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Moučka, Mašín.
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice:
Strmeň (Kváča) – Kutlák (C), Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený (A), Plášil – Čermák (A), Doktor, Babka – M. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, P. Novák – Heřman, Bradley, Z. Doležal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cabák, Vrba – Měkýš, Otáhal
Diváci:
1. třetina | ||||
00:43 | CEB | 0:1 | M. Novák (Gilbert, Endál) | |
02:58 | CEB | 0:2 | Endál (M. Novák, Fillman) | |
10:20 | CEB | 0:3 | Bradley (Z. Doležal) | |
10:57 | PRE | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Mašín | |
11:16 | PRE | TS | M. Novotný, hákování | |
14:40 | PRE | 2 | Pala, vysoká hůl | |
19:40 | CEB | 2 | Doktor, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:10 | PRE | 1:3 | Milan Procházka (Goiš, Mašín) | |
29:04 | CEB | 2 | Kutlák, sekání | |
33:37 | CEB | 2 | Bradley, sekání | |
35:02 | CEB | 2+2 | Pavlin, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:02 | CEB | 2+2 | Babka, vysoká hůl | |
PRE | 2 | M. Pohl, nedovolené bránění, odpyká Mašín | ||
51:43 | CEB | 2 | Z. Doležal, hákování | |
56:00 | PRE | 2 | Plášek ml., vysoká hůl | |
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
Já se s vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalšího přenosu z MEO Arény. Napočtenou! (19:33:19)
59:38
59:34
59:19
59:19
58:59
58:19
58:00
57:10
56:22
56:00
54:45
53:43
53:09
52:44
52:17
51:43
50:59