Menu

Další

Losování soutěží

Losování 3. kola MOL Cupu

konec

14.09.2018, 12:45 • Strahov, Praha • LJ

Úředním hracím termínem 3. kola MOL Cupu je 26. září. To je ode mě vše, na počtenou. (13:34:34)
Složení zápasových dvojic

FK Loko Vltavín – FK Teplice
Slavoj Polná – AC Sparta Praha
FC TVD Slavičín – FC Fastav Zlín
MFK Vyškov – FK Viktoria Plzeň

SC Radotín – 1.SC Slovácko
FK Baník Sokolov – FC Baník Ostrava
SFC Opava – FC Vysočina Jihlava
1. FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim

MFK Karviná – FC MAS Táborsko
Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav
FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec

SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem
SK Sigma Olomouc – FK Fotbal Třinec
FK Pardubice – FK Jablonec
FK Viktoria Žižkov – FK Dukla Praha
Los uzavírá pražské derby mezi Viktorií Žižkov a Duklou.

Pardubice vyzvou na souboj Jablonec, druhého finalistu loňského ročníku MOL Cupu.
Další dvojici tvoří olomoucká Sigma a Třinec.

Obhájce loňského prvenství Slavia Praha si zahraje v Edenu proti Ústí nad Labem.
Zbrojovka Brno hostí liberecký Slovan.
Chrudim zkusí potrápit Mladou Boleslav.
V Ďolíčku, domovském stánku Bohemians Praha 1905, si zahrají České Budějovice.
Karviná přivítá Táborsko.
Příbram změří síly s Vlašimí.
Opava se v domácím prostředí utká s Jihlavou.

Policejní složky budou mít pohotovost v Sokolově, kam se na dalekou cestu vypraví tradičně početná fanouškovská základna ostravského Baníku.
Další dvojici tvoří Radotín a Slovácko.

Úřadující ligový mistr Viktoria Plzeň si pro postup pojede do Vyškova.
Slavičín se utká se Zlínem.

Fotbalový svátek oslaví v Polné, na hřišti divizního celku se představí historicky nejúspěšnější český klub Sparta Praha.
Můžeme losovat. Z osudí byl jako první vytažen Vltavín, pražský klub se utká s Teplicemi.

Úvodní slovo si vzali ředitel velkoobchodu společnosti MOL Josef Sládek a předseda FAČR Martin Malík.
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování textové on-line reportáže z Losování 3. kola MOL Cupu.

Losování 3. kola MOL Cupu

konec


Statistiky:
Program 3. kola MOL Cupu
FK Loko Vltavín – FK Teplice
Slavoj Polná – AC Sparta Praha
FC TVD Slavičín – FC Fastav Zlín
MFK Vyškov – FK Viktoria Plzeň

SC Radotín – 1.SC Slovácko
FK Baník Sokolov – FC Baník Ostrava
SFC Opava – FC Vysočina Jihlava
1. FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim

MFK Karviná – FC MAS Táborsko
Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo České Budějovice
MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav
FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec

SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem
SK Sigma Olomouc – FK Fotbal Třinec
FK Pardubice – FK Jablonec
FK Viktoria Žižkov – FK Dukla Praha