14.09.2018, 17:30 • Home Monitoring Aréna • 1. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 2.05 4.2 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:04

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jaroslav Kracík – 2 min., krosček).

51:31

Miroslav Indrák mohl přidat další gól, ale z úniku vypálil jen do ramene Willa! Poté mířil za odraženým kotoučem, avšak Ladislav Šmíd ho podrazil a dostává dvě minuty.

49:01

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Denis Kindl – 2 min., nedovolené bránění).

45:42

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Lukáš Derner – 2 min., hákování).

39:59

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Miroslav Indrák – 2 min., podrážení).

38:40

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 2 min., krosček).

35:04

Přes dvacet vteřin se bojovalo o kotouč v rohu kluziště u plzeňské branky, nakonec ho vybojoval Ševc a při výtočce před branku byl podražen. Dvě minuty si odsedí Ondřej Kratěna.

25:27

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tomáš Havlín – 2 min., nedovolené bránění).

16:48

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Peter Čerešňák – 2 min., držení hole).

00:59

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Ladislav Šmíd – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

00:10

Hned v úvodu početní výhoda pro domácí! Roman Will vyhodil kotouč do ochranné sítě a dostává dvě minuty za zdržování hry, trest odpyká Michal Bulíř.

4:0

Branky a nahrávky: 3. V. Němec (Gulaš, Kratěna), 5. D. Kindl (V. Němec), 12. Kracík (Čerešňák), 52. D. Kindl (Gulaš, J. Kindl)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Milčakov) – J. Kindl (A), Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Vráblík – Nedorost, Novotný, Gulaš (C) – Stach, Kratěna, Indrák (A) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle – Pour.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Stříteský, Šmíd (A), Doherty, Ševc, Havlín, T. Hanousek – Ordoš, P. Jelínek (C), Bulíř (A) – M. Kvapil, L. Hudáček, Lenc – Lakatoš, Redenbach, Valský – L. Krenželok, J. Vlach, Teplý.

Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Gerát, Hynek

Diváci: 6777

00:10 LIB 2 Will, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Bulíř
00:59 LIB 2 Šmíd, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
02:05 PLZ 1:0 V. Němec (Gulaš, Kratěna)
04:14 PLZ 2:0 D. Kindl (V. Němec)
11:25 PLZ 3:0 Kracík (Čerešňák)
16:48 PLZ 2 Čerešňák, držení hole
25:27 LIB 2 Havlín, nedovolené bránění
35:04 PLZ 2 Kratěna, podrážení
38:40 LIB 2 J. Vlach, krosček