Moravskoslezská fotbalová liga

TJ Valašské Meziříčí – FK Frýdek-Místek

0:3

konec (0:2)

14.09.2018, 16:00 • Stadion TJ Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí • 7. kolo • Michal Raška

: 10.75 6.5 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:55:04)
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:15.
Je konec. Frýdek-Místek nakonec vítězí na půdě Valašského Meziříčí jasně 3:0. V 19. minutě dostal Hruška skvělou přihrávku do vápna, po které zakončil přesně k pravé tyči a poslal Frýdek-Místek do vedení. Ve 33. minutě to byl opět Hruška, který tentokrát centroval z levé strany před bránu, kde přesně zakončil hlavou Adam Varadi a připsal si už šestý gól v letošním ročníku. Čtyři minuty před koncem se Pospíšil ocitl v šanci, ale Mucha si s jeho pokusem poradil. V 57. minutě se prosadil i Tomasz Gomola po přihrávce Střižíka.

90

89

Posléze přišel faul Deklevy, který uviděl žlutou kartu.

88

Hosté v pohodě drží míč na své polovině hrací plochy.

86

Valašské Meziříčí se snažilo něco podniknout, ale poté přišla jen ztráta míče.

85

Utkání se už pomalu jen dohrává a Frýdek-Místek po menším tlaku domácích kontroluje hru.

83

Adam Varadi se dostal ke střele, ovšem ta letěla pouze vedle levé tyče.

82

Valašské Meziříčí v posledních minutách předvádí zatím nejlepší výkon v dnešním zápase, ale branku stále nedalo.

81

Mrkvička ztratil míč ve středu hrací plochy a posléze se provinil faulem.

80

Adam Varadi se nyní ocitl v ofsajdovém postavení, ale mrzet ho to nemusí, jelikož Frýdek-Místek vede deset minut před koncem stále o tři branky.

79

Centr domácího hráče z pravé strany byl velmi dobrý a Mucha měl problémy s jeho vyboxováním do zámezí. Následuje tak rohový kop.

78

Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Pop.

77

Hostující hráč se provinil faulem, po kterém potřebuje domácí hráč ošetření od lékaře a hra je přerušena.

76

Nákop hostů skončil pouze nad bránou Michuta, který tak nemusel zasahovat.

75

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Dendis, přichází Mrkvička.

74

Na následný centr z rohu si vyskočil Mucha a ukryl míč v náručí.

73

Švrček se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy a následně získalo Valašské Meziříčí rohový kop.

72

72. Příležitost domácích využita nebyla.

72

Domácí se tentokrát už dostali ke střele uvnitř vápna, ovšem tu opět chytil brankář Filip Mucha!

71

Pospíšil se nyní dostal do dobré šance a získal pro svůj tým rohový kop.

70

Domácí se poslední minuty snaží o vstřelení branky a jsou aktivní, ovšem zatím se nedostali do žádné větší šance.

68

Výlet se Vokounovi po pravé straně nepovedl a Michut tak má odkop od své svatyně.

67

Následný centr domácích ovšem nebyl nijak nebezpečný a skončil opět vedle brány Muchy.

66

Petr Literák se dopustil faulu ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

65

Domácí se sice dostali dopředu, ovšem poté přišla velmi nepřesná střela.

64

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Kutáč, přichází Vokoun.
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Bartozel, přichází Matyáš.
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Furmánek, přichází Gajdoš.

63

Ale následný centr nebyl dobře kopnutý a skončil pouze v zámezí.

62

Nyní se Střižíkovi zamotal míč pod nohy a poté se dopustil faulu. Valašské Meziříčí tak získalo volný kop na hranici vápna, ovšem z velkého úhlu na pravé straně.

61

Opět číhal Gomola na centrovaný míč z pravé strany, ale domácí obránce ho dokázal odhlavičkovat do bezpečí.

60

Posléze se k míči sice opět dostal Frýdek-Místek, ale následný centr nic nepřinesl.

59

Nyní se hostující hráč ocitl v ofsajdové pozici a útok Válcoven je u konce.

57

57. Tomasz GOMOLA - 0:3

57

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté vedou už 3:0 a o vítězi je prakticky rozhodnuto! TOMASZ GOMOLA, který je od začátku druhé půle novým hráčem na hrací ploše byl ve vápně důrazný a dokázal dostat míč za záda Michuta po přihrávce Střižíka z pravé strany! Asistence: Střižík.

56

Hra je ve druhé půli zatím vyrovnaná, ale nyní získali autové vhazování hosté z Frýdku-Místku.

55

Po následném centru přišlo zakončení, ovšem to letělo jen vedle frýdeckomístecké brány.

54

Gomola se nyní provinil faulem na své polovině hrací plochy a Valašské Meziříčí získalo volný kop.

52

Následný roh sice našel Bialka, který míč posunul hlavou do chumlu hráčů, kde ho dostal do bezpečí domácí obránce.

51

Přihrávka hostujícího hráče z pravé strany byla zblokována a následuje rohový kop.

50

Posléze byl zfaulován Jan Hruška a Frýdek-Místek bude opět u balónu.

49

Kutáč si skvěle poradil s Pospíšilem a následuje odkop od brány Muchy.

47

Domácí tým sice získal rohový kop, ovšem následné zakončení letělo nad bránu Muchy.

46

Švrček se snažil dostat po levé straně, ale následně přišel o míč.

46

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Strnad, přichází Gomola.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
První poločas je u konce a Frýdek-Místek zatím vede 2:0. Rozdíl mezi aktuální formou a umístěním v tabulce je znát. V 19. minutě dostal Hruška skvělou přihrávku do vápna, po které zakončil přesně k pravé tyči a poslal Frýdek-Místek do vedení. Ve 33. minutě to byl opět Hruška, který tentokrát centroval z levé strany před bránu, kde přesně zakončil hlavou Adam Varadi a připsal si už šestý gól v letošním ročníku. Čtyři minuty před koncem se Pospíšil ocitl v šanci, ale Mucha si s jeho pokusem poradil.

45

45

Lipina získala autové vhazování na své polovině hřiště a už to vypadá, že hosté vyhrají první poločas.

44

Švrček nyní odvedl dobrou práci ve středu hřiště, když získal míč pro svůj tým.

43

Domácí útočník se nemohl dostat přes Literáka a následně ho zfauloval.

42

Nyní se hosté provinili jen faulem na polovině soupeře.

41

41. Mucha se musel položit na zem po střele Pospíšila.

41

Kryštof Pospíšil se ocitl ve velmi dobré šanci, když si úplně sám zpracovával míč na hranici vápna a následně vypálil, ale jeho pokus zneškodnil Filip Mucha!

40

Jediné co dnes Frýdku-Místku nejde jsou rohové kopy, jelikož opět přišla jen nepřesná přihrávka, kterou zachytil první hráč domácích.

39

Nyní Válcovny získaly rohový kop z pravé strany, o který se postará Smékal.

38

Nyní se kombinace hostům moc nepovedla a míč skončil jen v moci brankáře Michuta.

36

Ovšem následný centr byl hodně nepřesný a skončil pouze v zámezí.

35

Michal Střižík se nyní provinil faulem na levé straně a Valašské Meziříčí získalo volný kop.

34

Centr domácích skončil pouze v zámezí a Frýdek-Místek získal autové vhazování.

33

33. Adam VARADI - 0:2

33

Nádherná akce v podání Frýdku-Místku, který tak jde do dvoubrankového vedení! Hosté posunuli hru z pravé strany na levou, odkud následně přišel parádní centr Hrušky před bránu, kde byl osamocený ADAM VARADI a tento zkušený kanonýr si s touto situací poradil na jedničku a hlavou překonal brankáře Michuta. Nejlepší střelec Frýdku-Místku si tak připisuje už šestou branku v letošní MSFL. Asistence: Hruška.

32

Frýdek-Místek nyní ukázal velmi dobrý presink, ale nakonec domácí mužstvo získalo autové vhazování.

31

Ovšem centr odhlavičkoval hostující hráč a Patrik Strnad se pokoušel využít svou rychlost při rychlém protiútoku, ale míč si příliš předkopl a následně ho ztratil.

30

Po půl hodině hry získalo Valašské Meziříčí volný kop z pravé strany a může srovnat stav utkání.

29

Následně se chtěl prodrat k míči ve vápně frýdeckomístecký hráč, ale domácí obránce si s ním poradil a Milan Michut má odkop od své svatyně.

28

Hostující stoper pouze odkopl míč před řítící se dvojkou hostujících hráčů.

26

Michut musel vyběhnout z brány aby odkopl míč do zámezí před Smékalem.

25

Nyní domácí získali autové vhazování na své polovině hřiště, ale poté se o aut postará i soupeř.

23

Nákop Lipiny skončil pouze v moci brankáře Michuta.

22

Hosté zatím kontrolují hru, ale domácí se dostali do pár náznaků šancí, ovšem nic velkého z toho nebylo.

21

Posléze přišel faul Valašského Meziříčí a u balónu tak budou opět hosté.

20

Domácí sice získali autové vhazování na polovině soupeře, ale následně skončil míč jen v moci Muchy.

19

19. Jan HRUŠKA - 0:1

19

Hosté jdou do vedení! Na velmi dobrou přihrávku do vápna z poloviny hrací plochy si z levé strany naběhl JAN HRUŠKA a přesně zakončil do pravé části domácí svatyně!

18

Po chvíli následovalo autové vhazování pro domácí, ovšem ti ztratili míč a aut si vyzkouší i Frýdek-Místek.

17

Nyní přišel faul ze strany hostů a Valašské Meziříčí získalo volný kop na polovině soupeře.

16

Rohové kopy zatím Frýdku-Místku nevycházejí podle představ a tentokrát to byl domácí hráč na první tyči, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

15

Hruška poslal míč do vápna, kde se nacházel Kutáč, ale domácí obránce raději odhlavičkoval balón do zámezí a následuje rohový kop.

14

Ovšem i druhý roh Frýdeckomísteckým vůbec nevyšel a po rozehrání nakrátko přišli o míč.

13

Nyní získala Lipina rohový kop z levé strany.

12

Patrik Strnad se nyní nachytal v ofsajdové pasti, když se snažil projít po levé straně.

11

Následně se k míči dostali domácí hráči a hnali se do rychlého protiútoku, ovšem ten nic nepřinesl, jelikož přišel velmi nepřesný nákop.

10

Válcovny získaly autové vhazování na polovině domácího soupeře.

9

A opět se domácí dostali do vápna a tentokrát přišlo zakončení, ale to nemělo patřičnou razanci a Mucha tak předvedl lehký zákrok.

9

Poté se domácí hráč Šimon Vrána dostal s míčem až do vápna, ovšem následně jeho přihrávka skončila v moci Muchy.

8

Hostující hráč se dopustil nedovoleného zákroku a útok Frýdku-Místku je u konce.

7

Následný rohový kop byl rozehrán nakrátko a posléze přišla velmi laciná chyba, po které se Valašské Meziříčí osvobodilo.

6

Radek Smékal se dostal k míči uvnitř vápna a vystřelil, ovšem jeho pokus byl zblokován a skončil vedle brány.

6

Patrik Furmánek přes sebe nepustil Střižíka, ovšem povedlo se mu to pouze za cenu faulu.

5

Pokus o centr z kopačky hostujícího hráče byl nepřesný a skončil pouze v moci brankáře Michuta.

4

Valašské Meziříčí se pokoušelo něco vymyslet směrem dopředu, ovšem následně ztratilo míč.

3

Nyní je hra přerušená, jelikož ležel na hrací ploše Martin Kutáč, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

2

Hosté se sice dostali dopředu po pravé straně, ovšem poté přišla nepřesná přihrávka.

1

O úvodní výkop se postaral domácí tým, ovšem posléze skončil míč jen v zámezí a následuje autové vhazování pro Frýdek-Místek.

1

Hráči již jsou na hrací ploše a za pár chvil se může začít.

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Dekleva, Michálek, Sovák, Žilinský, Pěnička, Bartozel (C), Vrána, Pospíšil, Výmola, Furmánek
Náhradníci: Pobořil – Matyáš, Gajdušek, Pop, Heřmánek, Gajdoš

MFK Frýdek-Místek: Mucha – Švrček, Literák (C), Bialek, Střižík – Hruška, Dendis – Strnad, Kutáč, Smékal – Varadi
Náhradníci: Mrozek – Farský, Ciesarík, Vokoun, Mrkvička, Gomola

Rozhodčí: Dalibor Černý – Ivo Nováček, Zdeněk Kneisl.

MFK Frýdek-Místek:

Frýdek-Místek se momentálně nachází na šestém místě s deseti body a skóre 12:9. V posledním zápase přivítal na své půdě Uherský Brod. Už ve 13. minutě poslal hosty do vedení z penalty Malenovský. V 66. minutě zvýšil vedení David a o tři minuty později se prosadil i Hruboš. Zdálo se tak být vše jasné, ovšem v 84. minutě snížil Smékal a minutu před koncem se prosadil Varadi. Poté už ovšem hlavní rozhodčí velice překvapivě nenastavil ani minutu a Frýdek-Místek prohrál 2:3. Velice zajímavá statistika je žlutých karet 6:0 pro domácí. Nejlepším střelcem je s pěti góly Varadi.
TJ Valašské Meziříčí:

MSFL: Rýmařov 1:1 Valašské Meziříčí
MSFL: Valašské Meziříčí 0:5 Vrchovina
MSFL: Velké Meziříčí 6:2 Valašské Meziříčí
MSFL: Valašské Meziříčí 0:2 Kroměříž
POH: Slavičín 1:0 Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí se momentálně nachází až na posledním šestnáctém místě se dvěma body a skóre 7:21. V posledním utkání zavítalo na půdu Rýmařova. Ovšem byli to domácí, kteří šli v 10. minutě do vedení po brance Harazina. Ve 22. minutě srovnal Výmola. Poté už branka nepadla a Valašské Meziříčí tak remizovalo 1:1. Nejlepšími střelci jsou se dvěma góly Penička a Výmola.
V 7. kole MSFL se proti sobě utkají týmy TJ Valašské Meziříčí a MFK Frýdek-Místek. Naposled se spolu tato mužstva utkala v zimní Tipsport lize, kde Frýdek-Místek vyhrál jasně 5:1. Nyní se bude hrát na stadionu TJ Valašské Meziříčí, který nabídne kapacitu pro 2 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Dalibor Černý a jeho asistenti Ivo Nováček a Zdeněk Kneisl. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

0:3

konec (0:2)

Branky: 19. Hruška, 33. Varadi, 57. Gomola

Karty:   89. Dekleva (VAM) – 66. Literák (FRM)

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Dekleva, Michálek, Sovák, Žilinský, Pěnička, Bartozel (C) (64. Matyáš), Vrána (78. Pop), Pospíšil, Výmola, Furmánek (64. Gajdoš)

FK Frýdek-Místek: Mucha – Střižík, Literák (C), Bialek, Hruška, Švrček, Dendis (75. Mrkvička), Strnad (46. Gomola), Kutáč (64. Vokoun), Smékal, Varadi

Rozhodčí: Dalibor Černý – Ivo Nováček, Zdeněk Kneisl