80:78
konec (27:24, 37:39, 56:58)
13.09.2018, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA, Pardubice (CZE) • Skupina K • Filip Lefenda
Tipsport: 1.7 15.0 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.7 - 15.0 - 2.3
Česko – Rusko
80:78
konec (27:24, 37:39, 56:58)
Česko:
Bohačík, Hruban, Kříž, Satoranský, Veselý, Auda, Balvín, Peterka, Pumprla, Schilb, Šiřina, Vyoral
Náhradníci:
Trenér:
Rusko:
Antonov, Ivlev, Chvostov, Kurbanov, Šved, Baburin, Balašov, Fridzon, Karasev, Klimenko, Kulagin, Uchov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mazzoni (ITA), Vitkauskas (LAT), Yilmaz (TUR)
Diváci:
Čtvrtiny: 27:24, 10:15, 19:19, 24:20
39:59
39:59 Závěrečné vteřiny utkání
39:59
39:54
39:54
39:54 Tomáš Satoranský posílá český tým do vedení
39:54
39:40
39:34
39:34
39:24
39:24
39:05
39:05
38:46
38:35
38:15
37:50
37:31
37:28
37:06
36:44
36:44
36:28
35:56
35:38
35:38 Blake Schilb trefuje důležitou trojku
35:38
35:17
35:16
34:59
34:36
34:09
33:43
33:30
33:14
32:25
31:55
31:41
31:18
30:57
30:57 Jaromír Bohačík trefuje další trojkový koš
30:57
30:38
30:15
30:15 Bohačíkova další trojka
30:15
30:01
30:00
29:58
29:58
29:43
29:33
29:19
28:55
28:18
27:53
27:38
27:10
27:10 Bohačík trefuje z pravé strany trojku
27:10
26:58
26:33
26:10
24:50
24:30
24:30 Koš s faulem, Rusové jdou do trháku
24:30
23:58
23:00
22:37
22:03
21:45
21:13
20:46
20:17
20:01
20:00
19:50
19:17
19:05
18:46
18:32
18:07
17:44
17:44
17:19
17:19 Tomáš Satoranský trojkou srovnává na 35:35
17:19
16:25
16:21
16:15
15:17
15:12
14:45
14:22
14:08
13:34
13:22
12:56
12:56
12:45
12:17
11:40
11:25
11:25 Další česká paráda tentokrát v podání Jana Veselého
11:25
11:10
10:45
10:23
10:01
10:00
09:59
09:59 Kulagin v poslední vteřině první čtvrtiny zaznamenává trojku
09:59
09:57
09:47
09:21
09:05
08:50
08:36
08:13
07:21
07:21 Špatnou přihrávku využívají Rusové a snižují na rozdíl dvou bodů
07:21
07:01
06:42
06:07
05:56
05:38
05:37
05:18
04:37
04:29
03:56
03:52
03:46
03:23
03:00
03:00
02:29
02:29 Krásná akce dua Hruban - Satoranský
02:29
01:36
01:19
01:10
00:54
00:35
00:02
00:01
Česko: Bohačík, Hruban, Kříž, Satoranský, Veselý, Auda, Balvín, Peterka, Pumprla, Schilb, Šiřina, Vyoral
Rusko: Antonov, Ivlev, Chvostov, Kurbanov, Šved, Baburin, Balašov, Fridzon, Karasev, Klimenko, Kulagin, Uchov. (0:0)