konec (18:25, 19:25, 25:21, 14:25)

12.09.2018, 19:30 • 1. kolo • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 11.0 1.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

14:25

Poláci si připisují první výhru na šampionátu, ta se však nerodila vůbec lehce. Po prvních dvou vyhraných setech Kuba snížila na 1:2 a po dobrém začátku v dalším setu to vypadalo, že se jí podaří srovnat na 2:2. Nakonec ale Polsko zvládlo čtvrtý set zvrátit ve svůj prospěch. (21:21:54)

14:25

Čtvrtý set skončil.

14:25

Hráč Kuby nevybral dobře smeč soupeře, míč skončil daleko od hřiště a tím celý zápas končí.

13:24

Podání Kuby skončilo jen v síti a Polsko je bod od výhry.

12:22

Parádní výměna, ve které útočilo jen Polsko, které z ní také získává další bod.

12:22

Smeč Kuby na levé straně skončila vedle postranní čáry.

12:20

Poláci jsou blízko vítězství, po zakončení přes před zadní čáru jim schází pět bodů.

11:17

Špatná přihrávka Kuba poslala míč přes síť a Poláci toho využili.

11:16

Tvrdá smeč Polska byla nad síly soupeře.

11:15

Polákům se nyní dařilo vybrat téměř nemožné, Kuba si po dlouhé době ale nakonec připsala bod.

10:15

Volejbalista Kuby se snažil obstřelit blok soupeře na levé straně, jenže poslal míč mimo hřiště.

10:15

Dva bloky na síti a hosté vedou již o pět bodů.

10:14

Tentokrát úspěšný blok na středu sítě v podání Polska a diváci jsou ve varu.

10:13

Poláci předvedli tvrdou smeč a berou si set do svých rukou.

10:12

Oddechový čas pro domácí.

10:12

Další povedené podání Polska do středu hřiště, soupeř tentokrát ani nezvládl vrátit míč přes síť.

10:11

Razantní podání pomohlo Polsku ke snadnému zisku míče a otáčí vývoj setu!

9:9

Poláci na poslední chvíli udrželi míč ve hře a následně ho poslali přesně do zadního levého rohu hřiště.