HC Plzeň 1929 – HC Kometa Brno

0:3

po prodl. (0:1, 0:2, 0:0 - 1:0)

19.08.2018, 14:45 • ZS Luďka Čajky • Vojtěch Jurák

Předposlední zápas turnaje je minulostí. Brno vyhrálo zápas, nastavení naopak vyšlo lépe Plzni. Před námi už je nyní jen zápas Zlína s Havířovem, v nemž si to oba celky rozdají o konečné čtvrté místo na turnaji. (16:31:20)

Plzeň právě vstřelila branku!
Je konec. Západočeši střílí alespoň v prodloužení první branku v tomto utkání. Prosadil se Daniel Kaiser, který z prostoru mezi kruhy zamířil přesně k tyči.

46:21

Vondraš si vyjel za branku a pomohl svým bekům s rozehrávkou.

45:58

Tak dlouho se hráči obou týmů přetlačovali u mantinelu o puk, až se rozhodčí rozhodl hru přerušit.

45:18

Brno se vydalo do útoku, ale nakonec přišlo o puk dřív, než stihlo jakkoliv ohrozit branku.

45:01

Ve třetí části už další gól nepadl, což znamená, že Brno v tomto utkání vítězí 3:0. Nyní bude následovat prodloužení a případně i samostatné nájezdy.

45:00

44:50

Obě mužstva hrají v plném počtu.

44:17

Kometa se i v poslední minutě hry vydává aktivně, ve dvou napadat do útočného pásma.

43:44

Icing Brna.

43:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:50

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Brabenec – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Václavík – 2 min., hrubost).

42:50

V rohu za brněnskou brankou teď si teď dva hráči vyřizovali účty. Rozhodčí je oba posílá na trestnou lavici.

41:35

Kometa se hnala do útoku, její snaha však skončila jen ofsajdem.

41:22

Hráči obou týmů bojují o puk u mantinelu v místech, která jsou blíže brněnské brance.