0:1

konec (0:0)

19.08.2018, 18:00 • Stadio Olimpico (Turín) • 1. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 3.74 3.56 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:11:01)

Fauly: 10:14
Zápas skončil, až v samotném závěru rozhodl o vítězství AS Řím 1:0 jeho útočník Edin Džeko. Jinak jsme sledovali duel, který hlavně v prvním poločasy moc fotbalové krásy nenabídl a šancí nepřinesl. Až druhý poločas už nějaké šance přeci jen přinesl a více jich měl domácí Turín. Ve 48. minutě se sice z branky radoval Iago Falqué, ale tu nakonec rozhodčí po poradě s VAR neuznal kvůli ofsajdu. Domácí i dál hodně zaměstnávali brankáře Olsena, ale ten už se překonat nenechal. Dvě velké šanci si vypracoval také Džeko. Nejprve jeho hlavička skončila jen na tyči a poté už v 89. minutě zařídil zmiňovaný vítězný gól ŘÍmanů. Patrik Schick se do hry dostal z lavičky až v 76. minutě a do žádné šance se nedostal.

90+7

90+6

Ani ten ale branku a vyrovnání nepřináší a rozhodčí už ukončí zápas.

90+6

Ale ještě je tu další rohový kop pro domácí tým.

90+6

Salvatore Sirigu šel zakončovat do vápna, ale k hlavičce se nedostal on ani nikdo jiný v dresu Turína.

90+5

Ještě tu ale šance pro domácí je. Budou kopat rohový kop.

90+5

Álex Berenguer hodil míč až do vápna soupeře a k hlavičce se dostal Soualiho Meïté. Míč ale ještě před Olsenem odhlavičkoval Manolas.

90+4

Turín to zkusil nákopem na Soriana. Ten se k míči sice nedostal, ale domácí budou mít k dispozici autové vhazování.

90+3

Z dálky se dostal ke střele záložník domácích Daniele Baselli, ale jeho rána minula branku Robina Olsena.

90+2

Turín se už usadil na polovině AS Řím a bude se ještě zvrátit nepříznivý stav.

90+1

Nastavovat se ještě bude dlouhých šest minut.

90

Edin Džeko dostává žlutou kartu za svlečení dresu.

89

89. Edin DŽEKO - 0:1

89

AS Řím právě vstřelil branku!
Konečně tu máme první branku zápasu a dost možná i tu rozhodující! Velkou práci odvedl Kluivert, který zpracoval míč, udrželo ho a pak ještě stihl i odcentroval. Našel na zadní tyči EDINA DŽEKA a ten se krásně trefil z voleje. Asistence: Justin Kluivert.

89

Z levé strany chtěl procpat míč do vápna Álex Berenguer, ale postavil se mu do cesty Alessandro Florenzi.

88

Ale hrát budou znovu domácí, protože Andreu Belottiho fauloval Konstantinos Manolas.

87

AS Řím se snaží znovu vzít utkání do svých rukou, protože musel v posledních minutích čelit hned několika šancím soupeře.