1:3

konec (1:1)

19.08.2018, 14:30 • Turf Moor • 2. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.3 3.3 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek soboty. (16:32:51)

Fauly: 8:19
Watford zažívá perfektní start do sezóny, po dvou kolech má na kontě plný počet šesti bodů. Tentokrát vyhrál na půdě Burnley 3:1. Watford nastoupil do utkání skvěle, už ve třetí minutě ho poslal do vedení Andre Gray. Jenže Burnley rychle odpovědělo, v sedmé minutě vyrovnával hlavou z rohového kopu James Tarkowski. Ve zbytku druhého poločasu byli domácí lepším týmem a vypadalo to, že ve druhém poločase zaútočí na první výhru v nové sezóně. To se ale nestalo. Watford měl znovu skvělý nástup, ve 48. minutě se trefil po krásné přihrávce od Abdulayeho Doucourého Troy Deeney. A tentokrát Watford nenechal Burnley rychle vyrovnat, naopak sám udeřil. O dvě minuty později navýšil na 3:1 krásnou střelou z dálky Will Hughes. Ve zbytku utkání už si Burnley nevytvořilo žádnou velkou šanci na snížení. Nejblíže byl střídající Sam Vokes, ale jeho hlavička šla těsně vedle. Domácí naopak ještě od další inkasované branky zachránil při šanci Kena Semy a dorážce Deeneyho Joe Hart.

90+5

90+5

Nenechal, zápas je u konce.

90+4

Ještě je tu faul Meeho z frustrace na Kena Semu. Uvidíme, jestli vůbec rozhodčí nechá Watford rozehrát.

90+4

Ale ani z teto standardní situace se Burnley ze snižující branky neraduje. Tohle utkání domácí prohrají.

90+3

Daryl Janmaat dostává žlutou kartu za jasný faul na Charlieho Taylora.

90+2

Dnešní utkání sleduje 18 822 diváků.

90+2

Nakonec se míč dostal až k Barnesovi nabíhajícímu za obranu, ale ten byl v ofsajdu.

90+2

Jednu z posledních šancí na zdramatizování utkání má Burnley. Bude rozehrávat po faulu Watfordu z prostředka hřiště. Bere si to na starosti brankář Joe Hart.

90+1

Burnley mělo standardní situaci. Sam Vokes na hranici ofsajdu sklepl míč na Bena Meeho, ale tomu zakončení nevyšlo.

90+1

Nastavují se čtyř minuty!

90

Také další standardní situaci rozehráli domácí na krátko a tentokrát fauloval Isaac Success Jamese Tarkowského. Pak se Success hodně vztekal a strčil do několika hráčů Burnley. Rozhodčí netrestal.

89

Hosté kopali rohový kop, který rozehráli na krátko. Pak byl faulovaný nový muž na trávníku Isaac Success.

89

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Troy Deeney, přichází Isaac Success.

88

88. Hart dokázal chytit střelu Kena Semeho.

88

Z levé strany vystřelil z dobré pozice Ken Sema a Joe Hart předvedl kvalitní zákrok. Balón mu ale utekl a Troy Deeney málem dorazil míč do sítě, i toho ale Hart vychytal.

87

Do vápna se podíval hostující Roberto Pereyra, ale jen na chvíli. Proti přesile neměl šanci.

1:3

konec (1:1)

Branky: 7. Tarkowski (Gudmundsson) – 3. Gray (Deeney), 48. Deeney (Doucouré), 51. Hughes

Karty:   53. S. Ward (BLY) – 41. Hughes (WAT), 90+3. Janmaat (WAT)

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:19.

Burnley FC: Hart – Lowton, Tarkowski, Mee (C), S. Ward (74. Taylor) – Lennon, Cork, A. Westwood, Gudmundsson – Hendrick (70. Vokes) – Wood (65. Barnes).
Náhradníci: Heaton – Taylor, B. Gibson, Bardsley, K. Long, Vokes, Barnes.

Watford FC: Foster – Janmaat, Kabasele, Cathcart, Holebas – Doucouré, Capoue – Hughes (83. Femenía), Pereyra – Deeney (C) (89. Success), Gray (68. Sema).
Náhradníci: Gomes – Prödl, Mariappa, Masina, Femenía, Sema, Success.

Rozhodčí: Tierney – Holmes, McDonough