Juniorská liga – Morava

FK Třinec – FC Zbrojovka Brno

2:1

konec (0:1)

19.08.2018, 11:00 • Městský stadion na Lesní, Třinec • 5. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.37 3.8 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Co napsat na závěr? Děkuji vám za pozornost a někdy u online přenosu z třineckého prostředí znovu na shledanou. (12:59:27)
V prvním poločase bylo mírně lepší Brno. Ve druhé půli byl lepší a hlavně přesnější domácí celek a po gólech Jiřího Cieslara a Jalovičova zvítězili 2:1. V tabulce se tak dotáhli na svého soupeře. Brno zůstává druhé, Třinec je čtvrtý, ale zbylých šest týmů má svůj zápas 5. kola před sebou.

90+2

90+2

Po následném rohovém kopu a srážce dvou hlav v pokutovém území rozhodčí Mrázek naposledy fouká do píšťalky.

90+2

Sedlák se zmocnil odraženého balónu a střelou z hranice šestnáctky nechal vyniknout gólmana Adamušku.

90+1

V souboji s brněnským obráncem si nedovoleně počínal Chloň.

90+1

Po dalším nákopu končí míč u brankáře Adamušky.

90

Nákop Pachlopníka do pokutového území odvrátil hlavou Chloň.

90

Další žlutá karta. Za odkop balónu ji obdržel třinecký Potůček.

88

Střídání v brněnském družstvu. Marcela Pyše vystřídal Marek Mach.

88

Nákop do pokutového území zkrotil brankář Adamuška. Vzápětí se začal strkat se soupeřem Kroutil a obdržel žlutou kartu.

86

Změna na straně Brna. Žalud vyměnil kapitána Blažíka.

84

Třinec právě vstřelil branku!
ONDŘEJ JALOVIČOR znovu ukázal záda brněnským obráncům, tentokrát zvedl hlavu a prudkou střelou pod břevno poslal Třinec do vedení 2:1!

84

Jalovičor přihrál do dobré pozice Chloňovi, ale ten rychlou střelou trefil soupeře.

82

Velká šance Třince! Jalovičor včas vyběhl do útoku a rázem byl sám před gólmanem. Mrázka zkusil obelstít lobem, ale kromě brněnského brankáře přeloboval i břevno brněnské svatyně.