FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FC SILON Táborsko – FC Sellier & Bellot Vlašim

2:2

konec (1:1)

19.08.2018, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • 5. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.9 3.57 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, hezký zbytek víkendu, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (18:55:52)
Dnešní utkání sledovalo 1130 diváků.
V úvodu druhé půle měla navrch Vlašim, které se také dostalo do vedení, podruhé se trefil Hadaščok, ale domácí se s porážkou nesmířili. Zapnuli na vyšší obrátky, srovnali a dokonce sahali po vítězství, žádnou ze svých zajímavých šancí však nevyužili. Oba týmy tedy berou bod za remízu 2:2.

90+3

90+3

Na sebe to vzal Berešík, ale z pětadvaceti metrů pálil kousek nad břevno!

90+3

Poslední minuta nastavení a Táborsko se snaží rozhodnout...

90+2

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Ondřej Badocha.

90+1

Táborsko se ubránilo a drží míč, nastavují se tři minuty!

89

Vandas nedokázal zakončit a do protiútoku se dostala Vlašim, vytěžila rohový kop, jelikož těsně před Jandou zasáhl Šandera.

88

Jihočeši jsou aktivnější a chtějí vybojovat tři body! Stále drží míč na kopačkách a jsou nebezpečnější.

87

Táborsko znovu u míče, Kučera odcentroval do šestnáctky, ale nenašel nikoho z domácích.

86

Vlašim se ubránila a chtěla zamířil dopředu, rychlý brejk však zastavil na půli Frýdek, který dohrál Fortelného, za což přichází žlutá karta.

85

Táborsko dokázalo akcí po levé straně vybojovat čtvrtý rohový kop v zápase.

85

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Oskar Fotr.

84

Nyní však akce domácích skončila útočným faulem, rozehrává Vlašim z vlastní poloviny.

83

Táborsko je povzbuzeno gólem a znovu útočí, pokusí se ještě vybojovat plný počet bodů.

81

Táborsko právě vstřelilo branku!
To je radosti v Táboře! Deset minut před koncem domácí dokázali srovnat na 2:2! Kučerův centr z rohového kopu byl výtečný a hlavičkující IBU NDIAYE překonává Le Gianga, ten totiž vyrazil míč až za brankovou čárou.