Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – EA Guingamp

2:1

konec (1:0)

11.08.2018, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 1. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.83 3.66 4.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:04:42)

Fauly: 13:9
Zápas skončil a s vydřeného vítězství 2:1 nad Guingampem se radují hráči St. Étienne. Ti potvrdili, že se jim proti Guingampi doma tradičně daří a porazili tento tým před vlastním publikem už pošesté po sobě. St. Étienne se dostalo do vedení už v prvním poločase, když rychlý brejk zakončil krásným volejem k tyči Vahbí Chazrí. Do druhého poločasu ale vstoupil lépe Guingamp a také se mu po zásluze povedlo vyrovnat. Po hrubce obrany běžel sám na brankáře Marcus Coco, kterého Ruffier fauloval a byla nařízená penalta. Tu proměnil i s trochou štěstí Marcus Thuram a bylo srovnáno. St. Étienne ani dál svou hrou nijak neohromovalo, ale když už se dostalo do šance, tak ji využilo. Na centr Timothéeho Kolodziejczaka si naskočil Loïs Diony a hlavou zápas rozhodl. St. Étienne si tak připisuje první tři body do tabulky a srovnává se tak na čele s dalšími týmy, které vyhrály, Marseille, Lille, Monakem, Nimes, Dijonem a Remeší. Naopak Guingamp bude muset o první ligové body v této sezóně zabojovat příště.

90+5

90+5

Už se hraje nad plán a dopředu spěchají domácí.

90+4

Naděje hostů na bodový zisk už nejsou moc velké Guingamp se nemůže dostat natrvalo k míči a založit kloudnou akci.

90+3

Na druhé straně pak mělo pro změnu standardku domácí mužstvo, ale rozehrálo na krátko a snaží se držet míč.

90+3

Standardní situace z velké dálky nebyla dobře kopnutá, St. Étienne ani tentokrát nebylo při jejím bránění v úzkých.

90+2

Hra se kouskuje, což vyhovuje více domácím. Nyní fauloval Mahdi Camara Étienna Didota.

90+1

Nad rámec normální hrací doby se nastavují čtyři minuty.

90+1

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Arnaud Nordin.

90

Znovu si ale domácí tým poradil a ani tento rohový kop nedonutil brankáře Ruffiera k žádnému zákroku.

89

Hosté dál tlačí na pilu a vybojovali si rohový kop z pravé strany.

88

Loïs Diony se tentokrát k zakončení nedostal, nějaký ten metřík mu k tomu scházel. A tak se musí zase rychle vracet dozadu.

87

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Yeni Ngbakoto.

86

Na zemi si chvíli poležel domácí střelec zatím rozdílové branky Loïs Diony což se hostům vůbec nelíbilo a hned ho zvedali na nohy.

86

A i tento rohový kop, stejně jako všechny předchozí, dokázala domácí obraná tvrz ustát a míč odvrátit.

85

A když už se hostům přeci jen podařilo dostat míč do vápna, byla z toho zajímaví šance. Mírně dezorientovaný Timothée Kolodziejczak si totiž málem hlavou dal vlastní gól. Takhle je to ale jen rohový kop.

84

Jenže akci hostů zhatila nepřesnost, Pedro Rebocho neměl šanci dosáhnout na přihrávku, která na něj měla směřovat.

2:1

konec (1:0)

Branky: 45+1. Chazrí (Diony), 80. Diony (Kolodziejczak) – 56. Thuram (pen.)

Karty:   25. Diony (SET), 54. Selnaes (SET), 56. Ruffier (SET) – 59. Kerbrat (GUG)

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Kolodziejczak, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – Selnaes (64. Dioussé), M'Vila – Hamouma, Chazrí, Monnet-Paquet (81. M. Camara) – Diony (90+1. Nordin).
Náhradníci: Moulin – Dioussé, Nordin, Saliba, Panos, M. Camara, Gueye.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko (83. Traoré), Kerbrat (C), Eboa Eboa, Rebocho – Phiri (61. Didot), Blas (87. Ngbakoto) – Coco, Benezet, Thuram – Roux.
Náhradníci: Caillard – Sorbon, Salibur, Didot, Ngbakoto, Traoré, Tabanou.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Hebrard