Challenger Pullach (antuka)

Pedro Sousa – Jiří Veselý (2)

0:1 5:7, 5:2; 0-0

skreč Veselý

10.08.2018, 17:45 • Kurt č. 1, Pullach (GER) • Čtvrtfinále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.1 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

5:2

Sousa boduje přímo z returnu druhého podání a proti evidentně zraněnému soupeři vede už s náskokem dvou brejků ve druhém setu.

4:2

Další odevzdaný return Veselého, Sousa se na tuto hru nijak nenadřel.

3:2

Sedmým esem Jiří Veselý završil pátou hru.

3:1

Následně Sousa přidává i druhé eso, Veselého evidentně velmi trápí nějaké zdravotní potíže.

2:1

Velmi nepovedené bekhendové zkrácení hry od Veselého nepřeletělo síť a druhý set začíná velmi podobně jako ten první, tedy za stavu 1:1 Jiří Veselý přichází o své podání.

1:1

Veselému nevyšel return, zahrál jej jen na kříž a s vyšším odskokem, poté už výměnu zcela vzdal a otočil se zády k síti, Portugalce to ale nijak nezaskočilo a s přehledem vítězně zakončil.

0:1

Velmi dobré druhé podání, po kterém Veselý získal převahu a tu využil přesným forhendem do rohu kurtu.

5:7

Pedro Sousa vůbec nezvládl koncovku prvního setu, připisuje si další dvojchybu a ta znamená konec setu ve prospěch Jiřího Veselého!

5:6

Veselý boduje i z druhého podání, otáčí nepříznivý vývoj prvního setu a teď to je Pedro Sousa, kdo bude podávat na udržení se v prvním setu.

5:5

Portugalec chybou z forhendu ztrácí své podání a Jiří Veselý ještě bude moci bojovat o zisk prvního setu!

5:3

Tentokrát Sousa boduje z druhého podání, Veselý netrefil v této hře čtyři z pěti returnu do kurtu a to může mít jediný výsledek, gem pro soupeře.

4:3

Veselý přidává přímý bod z podání a snižuje na 3:4.

4:2

Při vítězném Sousově bekhendu do rohu kurtu Veselý poněkud rezignoval a míček už jen sledoval. Pedro Sousa si i potřetí udržel podání a vede 4:2.

3:2

Bekhendový úder Sousy doletěl jen do sítě, Veselý snižuje na 2:3.

3:1

Jednoduchá práce pro Pedra Sousu, Veselý zahrál velmi krátký return a Sousa snadno zakončuje z forhendu.

2:1

Pedro Sousa získal převahu na kurtu a vítězným forhendem zakončil mimo Veselého dosah, první brejk zápasu získává Portugalec!

1:1

Sousa znovu trefil první podání, následně zaútočil a Veselý se neubránil. Byť si Sousa zkomplikoval situaci za stavu 40:0, tak přeci jen své podání udržel.

0:1

Dobrý dlouhý bekhend Veselého, Sousa nenašel odpověď a český tenista se čistou hrou ujímá vedení 1:0.