5:5
konec (3:1, 2:4 - -:-)
10.08.2018, 15:00 • Aréna Sparta • 4. kolo • Tadeáš Mima (@arsenalfanda)
Pixbo Wallenstam IBK – NOKIAN KrP
5:5
konec (3:1, 2:4 - -:-)
Branky a nahrávky: 4. Ojaniemi (Lindh), 16. Stefansson (Andersson), 19. Persson (Stefansson), 39. Larsson (Stefansson), 40. Östholm (Stefansson) – 15. Eklund (Luoto), 25. Henttonen (Johansson), 26. Laakso (Vitakoski), 26. Rantala, 36. Vitakoski
Karty:
Neproměněná penalta:
Pixbo Wallenstam IBK:
Vom Hofe, Hedlund – Andersson, Andreasson, Berg, Bringestedt, Eriksson, Estrella-Näslund, Hörberg, Jonsson, Julkunen, Larsson, Lindh, Milesson, Ojaniemi, Persson, Sköld, Stefansson, Thurén, Östholm
Náhradníci:
Trenér:
NOKIAN KrP:
Kortetmaa, Vonk – Eklund, Henttonen, Jaakola, Johansson, Kangasmäki, Koskela, Kovanen, Krumins, Laakso, Mattila, Oksanen, Rantala, Roth, Salo, Siira, Vitakoski, Wigren
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
03:36 | PWA | 1:0 | Ojaniemi (Lindh) | |
05:58 | PWA | 2 | Lindh, Sekání | |
14:09 | NOK | 1:1 | Eklund (Luoto) | |
15:21 | PWA | 2:1 | Stefansson (Andersson) | |
18:20 | PWA | 3:1 | Persson (Stefansson) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
24:25 | NOK | 3:2 | Henttonen (Johansson) | |
25:25 | NOK | 3:3 | Laakso (Vitakoski) | |
25:57 | NOK | 3:4 | Rantala | |
35:37 | NOK | 3:5 | Vitakoski | |
38:24 | PWA | 4:5 | Larsson (Stefansson) | |
39:32 | PWA | 2 | Milesson, Sekání | |
39:59 | NOK | 2 | Krumins, Hrubost | |
39:59 | PWA | 5:5 | Östholm (Stefansson) | |
přest. před prodl. |
Thurgau – Sparta 08:40 2:5
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 08:40 0:3
Köniz – Chodov 09:40 2:2
Ostrava – NOKIAN KrP 09:40 1:3
Langnau – Střešovice 10:40 1:1
Otrokovice – Falun 10:40 1:4
Zug United – EräViikingit 11:40 4:5
Höllvikens IBF – Bohemians 11:40 6:3
Chodov – Vítkovice 14:00 2:5
Střešovice – Ostrava • po s.n. (3:2) 14:00 3:2
Pixbo Wallenstam – NOKIAN KrP 15:00 5:5
Sparta – Bohemians • po s.n. (1:2) 15:10 4:5
Falun – Zug United 16:00 7:0
Köniz – Langnau • po s.n. (2:0) 16:20 3:2
EräViikingit – Otrokovice 17:00 3:0
Höllvikens IBF – Thurgau 17:30 9:1
Pixbo Wallenstam – Chodov 18:00 3:3
Bohemians – Střešovice 18:40 1:2
NOKIAN KrP – Vítkovice 19:00 3:1
Köniz – Höllvikens IBF • po s.n. (3:4) 20:00 1:2
Falun – EräViikingit 20:00 5:2
Zug United – Otrokovice 21:00 1:2
39:59
39:32
05:58