Menu

Florbal

Czech Open - Muži ELITA

Tatran Teka Střešovice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

3:2

po s.n. (3:2) (1:1, 1:1)

10.08.2018, 14:00 • Vinohrady • 4. kolo • Michal Chadim (@MichalChadim)

Konec zápasu. (15:03:32)

40:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Tatran Teka Střešovice.
Autorem vítězné branky je FILIP LANGER.

7. série 3:2

Hrabal neproměňuje.

7. série 3:2

Langer proměňuje.

6. série 2:2

Juhaňák neproměňuje.

6. série 2:2

Kolísko neproměňuje.

5. série 2:2

Čonka-Skyba neproměňuje.

5. série 2:2

Meliš neproměňuje.

4. série 2:2

Hrabal proměňuje.

4. série 2:1

Langer proměňuje.

3. série 1:1

Hrabal proměňuje.

3. série 1:0

Meliš neproměňuje.

2. série 1:0

Juhaňák neproměňuje.

2. série 1:0

Kolísko neproměňuje.

1. série 1:0

Čonka-Skyba neproměňuje.

1. série 1:0

Langer proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

40:00

Druhý poločas skončil.

39:01

Začala nám běžet poslední minuta druhého poločasu.

Tatran Teka Střešovice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

3:2

po s.n. (3:2) (1:1, 1:1)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 16. Mühlfait (Svoboda), 21. Váňa (Svačinka), rozh. náj. Langer – 18. Hrabal (Posselt), 30. Sládek (Mendrek)

Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0   Langer (TAS)
1:0   Čonka-Skyba (BGR)
2. série:
1:0   Kolísko (TAS)
1:0   Juhaňák (BGR)
3. série:
1:0   Meliš (TAS)
1:1   Hrabal (BGR)
4. série:
2:1   Langer (TAS)
2:2   Hrabal (BGR)
5. série:
2:2   Meliš (TAS)
2:2   Čonka-Skyba (BGR)
6. série:
2:2   Kolísko (TAS)
2:2   Juhaňák (BGR)
7. série:
3:2   Langer (TAS)
3:2   Hrabal (BGR)

Tatran Teka Střešovice: Fibiger (Rebro) – Kolísko J., Komárek, Kreysa, Langer, Meliš, Mühlfait, Nehila, Pixa, Sládeček, Svačinka, Svoboda, Sádlo, Tlapák, Ullmann, Váňa, Vítovec, Švéda.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (Laja) – Hromádka, Lipový, Šebesta, Daniš, Eichner, Hrabal, Křiva, Mendek, Čonka-Skyba, Sládek, Moravčík, Šindler, Juhaňák, Bauer, Posselt, Klimek, Mžyk, Micke

Průběh zápasu
1. poločas
15:17 TAS 1:0 Mühlfait (Svoboda)
17:49 BGR 1:1 Hrabal (Posselt)
Přestávka po pol.
2. poločas
20:20 TAS 2:1 Váňa (Svačinka)
23:24 BGR 2 Lipový, Bránění ve hře
29:43 BGR 2:2 Sládek (Mendrek)
přest. před prodl.
Samostatné nájezdy
40:00 TAS 3:2 Langer (rozh. náj.)
po s.n.