2:3
po s.n. (1:2) (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
09.08.2018, 17:00 • Števo Lasab
Tipsport: 1.8 4.7 2.92 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.8 - 4.7 - 2.92
HKM Zvolen – HK Poprad
2:3
po s.n. (1:2) (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 29. Šišovský (Vandane, Pöyhönen), 43. Čarnaok (Demkov) – 39. Fabian (Takáč, Mlynarovič), 44. Paločko (Fabian), rozh. náj. Svitana
Karty:
Neproměněná penalta:
HKM Zvolen:
Tomek (Bábik) – Vandane, Pöyhönen, Charnaok, Růžička, M.Roman, Dubina – Vandas, Demkov, Hrníčko – Šišovský, Petráš, Handlovský (C) – Marcinek, Holovič, Magdolen – Andrišík, M. Halama, P. Halama
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad:
Vošvrda (Rychlík) – Fabian (C), Česánek, Ťavoda, Erving, Krempaský, Karlsson – Takáč, Mlynarovič, Svitana – Olejník, Paukovček, Macík – Václav, Bjalončík, Martančík – Koyš, Heizer, Matúš Paločko
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
13:43 | POP | 2 | Paločko, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:30 | ZVO | 2 | Dubina, držení | |
28:22 | ZVO | 1:0 | Šišovský (Vandane, Pöyhönen) | |
37:30 | ZVO | 2 | Demkov, hákování | |
38:16 | POP | 1:1 | Fabian (Takáč, Mlynarovič) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:58 | ZVO | 2 | Pöyhönen, vražení na hrazení | |
41:54 | POP | 2 | Erving, držení | |
42:14 | POP | 2 | Ťavoda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
42:30 | ZVO | 2:1 | Čarnaok (Demkov) | |
43:11 | POP | 2:2 | Paločko (Fabian) | |
44:20 | POP | 2 | Heizer, hákování | |
46:33 | ZVO | 2+2 | Vandas, vysoká hůl | |
47:00 | ZVO | 2 | Pöyhönen, vysoká hůl | |
POP | 2 | Paukovček, sekání | ||
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
POP | 2:3 | Svitana (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Liberec – Mladá Boleslav • po prodl. 11:00 5:4
Žilina – Lipt. Mikuláš 17:00 2:2
Olomouc – Třinec • po s.n. (2:0) 17:00 3:2
Zvolen – Poprad • po s.n. (1:2) 17:00 2:3
Slavia – Litoměřice 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:2
Litvínov – Kladno 17:30 5:0
Motor ČB – Irtyš Pavlodar 17:30 4:0
Nový Jičín – Opava 18:00 2:1
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 7:3
Kometa Brno – HC Slovan 18:00 2:5
K. Vary – Plzeň 18:00 5:3
Banská Bystrica – Detva 18:00 9:3
Klatovy – Sokolov 18:00 1:6
Benátky n/J – Salzburg II 18:00 2:3
Poruba 2011 – Přerov 18:00 7:3
Frýdek-M. – Jastrzębie 18:00 5:1
Vrchlabí – Kolín • po prodl. 19:00 0:1
3. série 1:2
3. série 1:1
2. série 1:1
2. série 1:0
1. série 1:0
1. série 1:0
65:00
60:01
60:00
59:33
59:06
58:04
57:17
56:31