Přípravné zápasy

HK Nový Jičín – HK Opava

2:1

konec (0:0, 2:1, 0:0)

09.08.2018, 18:00 • Přátelské utkání • Info o důležitých událostech (Matěj Vybíral (@Matavyb))

Nový Jičín uhájil těsné vedení 2:1 nad Opavou a oplatil jí úterní porážku 4:6. K vidění tentokrát nebylo tolik branek, ale jistě je to pro domácí cenné vítězství. To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (20:16:19)

59:00

Opava mohla srovnat z trestného střílení, to však hosté neproměnili a nejspíše prohrají!

59:00

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – trestné střílení, sekání).

56:18

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., držení).

40:01

Vyloučení v týmu HK Opava (Fišera – 2 min., hrubost).

40:01

Ve druhé části už jsme viděli tři góly, do vedení se dostala Opava, ale Nový Jičín dvakrát rychle zareagoval a vede 2:1! Poslední třetina začne přibližně v 19:33.

40:00

33:25

Vyloučení v týmu HK Opava (Bitomský – 2 min., podražení).

31:16

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Domácí se hned proti Waneckimu prosazují a otáčí skóre! Autorem branky je TOMÁŠ PÍPA. Asistence: Jakub Lehečka a Michal Chvostek.

29:47

Střídání v týmu HK Opava: ze hřiště odchází Lamia, přichází Wanecki.

27:00

Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., krosček).

26:32

Ale velmi brzy domácí srovnávají! Autorem branky je JAKUB LEHEČKA. Asistence: Michal Chvostek a David Michel.

22:10

Opava právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají v úvodu druhé části do vedení! Autorem branky je FILIP JANOŠÍK. Asistence: Jakub Hendrych, Daniel Spratek.

20:01

V první třetině jsme viděli mnoho vyloučení, ale ani jedna přesilovka využita nebyla, stále tak čekáme na první branku. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:00

2:1

Branky a nahrávky: 27. Lehečka (Chvostek, Michel), 32. Pípa (Lehečka, Chvostek) – 23. Janošík (Hendrych, Spratek)

HK Nový Jičín: Sonnek (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Pípa, Metelka, Bautl, Gebauer, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Palička, Vaňo, Zedník, Michel

HK Opava: Lamla (30. Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimir, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Byurkland, Kadula

6:50 NJI 2 Már, podražení
08:44 OPA 2 Zelenkov, podražení
12:30 OPA 2 Stuchlík, podražení
17:07 NJI 2 Zedník, vysoká hůl
17:41 OPA 2 Šindelář, podražení
18:25 NJI 2 Bautl, vysoká hůl