0:0
konec (0:0)
19.07.2018, 21:15 • Kaplakrikavöllur stadion, Hafnarfjördur • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 1.81 3.6 4.31 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.81 - 3.6 - 4.31
FH Hafnarfjördur – FC Lahti
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 65. Vidarsson (HAF) – 45+1. Dmitrijev (LAH), 90+3. Anier (LAH)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:16.
FH Hafnarfjördur:
Nielsen – Jonsson, Clarke, Eddi Gomes, Valgardsson – Steindorsson, Vidarsson (C), Kristjansson – Lennon (76. Castillion), Hendriksson (87. Crawford), Gudnason (66. Lewis)
Náhradníci: Johannesson – Bjornsson, Castillion, Crawford, Jonsson, Lewis, Vidarsson
Trenér:
FC Lahti:
Forsman – Taimi, Vjatkin, Voutilainen (60. Sadat) – Hertsi, Dmitrijev (88. Virta), Paananen (74. Gela), Osipov, Hauhia (C) – Anier, Hostikka
Náhradníci: Siskovski, Tiainen – Gela, Sadat, Salmikivi, Virta
Trenér:
Rozhodčí: Espen Eskås – Øystein Ytterland, Isaak Elias Skjeseth Bashevkin (vš. NOR)
Diváci:
První zápas: Lahti - Hafnarfjördur 0:3
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:16.
90+3
90+3
90+2
90+1
90+1
90
89
88
87
86
86. Střela se Sadatovi v dobré pozici příliš nepovedla.
86
85
85
84
83
82