3:0
konec (2:0)
19.07.2018, 20:30 • Stadion Partizana, Bělehrad • 1. předkolo • Karel Jedlička
Tipsport: 1.13 9.03 17.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.13 - 9.03 - 17.3
FK Partizan Bělehrad – FK Rudar Pljevlja
3:0
konec (2:0)
Branky: 11. Pantić, 44. Ožegović, 83. Gomes
Karty: 29. Nemanja Miletić II (PAB), 40. Ivanović (PAB) – 9. Golubović (RUD), 10. Šekulić (RUD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:0. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 19:9.
FK Partizan Bělehrad:
Kljajić – Enache, Valiente (57. Marković), Nemanja Miletić I, Nemanja Miletić II – Djerlek, Zdjelar, Pantić /C/, Soumah (57. Tošić) – Ožegović (63. Gomes), Ivanović.
Náhradníci: Jovičić – Šehović, Kosović, Kokir
Trenér:
FK Rudar Pljevlja:
Radović – Tomašević (61. Živković), Mitrović, Soppo, Šekulić – Golubović /C/, Kotorac (68. E. Kuč) – Vuković, Macanović (46. Janketić), Bošnjak – Djalović.
Náhradníci: A. Kuč – Pesukić, Zečević, Talović
Trenér:
Rozhodčí: Doveri – Giallatini, del Giovane (ITA)
Diváci:
První zápas: Rudar - Partizan Bělehrad 0:3
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Vítězové narazí ve druhém předkole na litevský celek FK Trakai a i v tomto dvojzápase budou Srbové jasným favoritem.
Děkuji za pozornost při našem přenosu a blahopřeji do Bělehradu vítězům. Hezký večer a dobrou noc! (22:20:22)
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:0. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 19:9.
90+2
90+2
90+2.
90+2
90+1
89
88
86
85
85.
85
83
83. GOMES - 3:0
83
Druhou vyloženou šanci během minuty už RICARDO GOMES využívá. Převzal přihrávku do uličky od Enacheho, povodil si dva hostující obránce ve vápně a pak levačkou po zemi propálil Radoviće.
82
80
79
76
74