1:0
po penal. (3:5) (1:0)
19.07.2018, 18:30 • Skonto Stadions, Riga • 1. předkolo • Petr Sumbal
Tipsport: 4.57 3.43 1.89 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.57 - 3.43 - 1.89
Riga FC – CSKA Sofia
1:0
po penal. (3:5) (1:0)
Branky: 44. Černomordijs
Karty: 27. Rodrigues (RIG), 63. Panič (RIG), 67. Šarič (RIG), 108. Bajenko (RIG), 112. Malinov (RIG) – 33. Despolov (SOF) 109. Panić (RIG) – 74. Rodrigues (SOF) ?. Vaštuk (RIG), ?. Thiago (RIG) – ?. Čorbadžijskij (SOF), ?. Gyasi (SOF)
Neproměněná penalta: 89. Despodov (SOF), brankář Ozols zneškodnil
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 26:22.
Riga FC:
Ozols – Gabovs (66. Karklins), Bajenko (C), Černomordijs, Kurakins (120. Primao) – Enin (101. Peterson), Panič, Šarič – Davies (88. Vusurovič), Lemajič, Vaštšuk
Náhradníci: Malinš, Karklinš, Petersons, Bogdaškins, Stuglis, Vusurovič, Primao
Trenér:
CSKA Sofia:
Černiauskas – Sekulič (90+6. Pereira), Čorbadžijskij, Bodurov (C), Geferson – Antov (60. Henrique, 105+2. Bikel), Růben Pinto – Malinov – Jorge Intima (61. Gyasi), Tiago Rodrigues, Despodov
Náhradníci: Stipica, Gyasi, Janio Bikel, Henrique, Jordanov, Pereira, Galabov
Trenér:
Rozhodčí: Aražanov – Belskij, Tassybajev
Diváci:
První zápas: CSKA Sofia - Riga FC 1:0
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Držení míče: 46 % : 54 %
Střely na branku: 4:7
Střely mimo: 2:3
Rohy: 4:3
Ofsajdy: 2:2
Fauly: 26:22
Bogdan Vaštuk (Riga FC).
Primao Thiago (Riga FC).
Božidar Čorbadžijskij (CSKA Sofia).
Edwin Gyasi (CSKA Sofia).
Kiril DESPODOV
5. série 3:5
Vladimir BAJENKO
4. série 3:4
Edwin GYASI
4. série 2:4
Kriss KARKLINS
3. série 2:3
GEFERSON
3. série 1:3
Thiago PRIMAO
2. série 1:2
Nikolaj BODUROV
2. série 0:2