0:2

konec (0:1)

17.07.2018, 21:00 • 1. předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 11.9 7.24 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

PFC Ludogorec Razgrad dokázal první zápas jednoznačně 7:0, dnes přidal další dvě branky a zcela zaslouženě postupuje do dalšího kola předkola. Razgrad svému soupeři mnoho šancí nedal. Tento duel mnoho šancí nenabídl. (22:52:02)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:10.

90+4

90+4

João Paulo se propracoval do střelecké pozice v poslední minutě, domácí brankář byl připravený.

90+3

Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho příležitostí k vidění není.

90+1

Čtyři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.

90

João Paulo se propracoval do zakončení, jeho rána byla sražená na roh.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

89

Ani jeden tým se nikam nežene, hosté kombinují na své polovině.

87

Glackin to zkoušel individuálně, ale jeho akci zastavil dobře postavený a připravený obránce.

86

Domácí brankář rozehrává od své branky, Crusaders se pokouší vstřelit alespoň čestnou branku, zatím ale marně.

84

Crusaders se nemohou propracovat do střelecké pozice, hosté míří zcela zaslouženě k postupu, pravdou ale je, že tempo hry ve druhém poločase šlo hodně dolů.

81

Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Clarke, přichází Glackin.

81

Clarke se pokoušel o zakončení, ale byl v postavení mimo hru.

80

Domácí celek rozehrává rohový kop, obrana dostala míč mimo hrací plochu, a tak uvidíme další roh.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu. Jen z povinnosti se duel dohrává.

79

Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Świerczok, přichází Bakalov.