1:3

konec (0:0)

14.07.2018, 10:30 • Stadion TJ BDSTAV Sedliště, Sedliště

Tipsport: 1.22 6.0 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Třetiligový Frýdek-Místek dnes prohrál s divizním Havířovem 1:3. První poločas Lipina dominovala, ovšem po prostřídaní byl na hřišti skoro jen Havířov, který vstřelil ve druhé půli tři branky a zaslouženě vyhrál. (12:04:38)

90

72

Havířov právě vstřelil branku!
Divizní Havířov odskakuje do dvoubrankového vedení! Přihrávka z levé strany našla volného hostujicího útočníka ve vápně, který zakončil do poloprázdné svatyně Frýdku-Místku. Autor branky bude doplněn později.

71

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Cieslarík, přichází Hutník.

70

Rohové kopy jsou dnes pro hosty silnou stránkou, jelikož z něj dávají druhou branku. Centr z rohu vyletěl z chumlu hráčů na zadní tyč, kde zakončil za brankovou čáru hostující hráč. Autor branky bude doplněn později.

58

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
RADEK SMÉKAL se krásně dostal z levé strany až na hranici vápna odkud vystřelil přesně k levé tyči. Lipina tak srovnává na 1:1.

56

A málem to bylo 2:0 pro hosty, když se po rohovém kopu dostal do zakončení hlavou hostující stoper, ovšem těsně přestřelil.

50

Hosté jdou do vedení pět minut po začátku druhé půle. Na rohový kop si naskočil vytáhlý útočnik Havířova, který hlavou zakončil k pravé tyči. Autor branky bude doplněn později.

46

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Dendis.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Šumský, přichází Mrkvička.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Tobiáš, přichází Kutáč.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Mrozek, přichází Matějka.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:15.
První půle je u konce a stav je zatím bezbrankový. Frýdek-Místek se sice dostával do šancí častěji, ale branku vstřelit nedokázal.

45

43

Hosté se dostali do šance dvě minuty před přestávkou, ale Mrozek včas vyběhl a chytil pokus soupeře.

38

Švrček si skvěle vyměnil míč s Tobiášem uvnitř vápna, ale následně ho solidním zákrokem vychytal hostující gólman.

31

Po půl hodině hry přišla první velká šance Havířova, když hostující hráč dostal skvělou přihrávku do běhu, ale jeho zakončení zpoza vápna chytil brankář Mrozek.

9

Hned třikrát zblokovala hostující obrana společně s brankářem pumelice frýdecko-místeckých hráčů!

3

Radek Smékal se dostal do samostatného úniku po velké chybě v havířovské obraně, ovšem hostující gólman předvedl skvělý zákrok.

1:3

konec (0:0)

Branky: 58. Smékal

FK Frýdek-Místek: Mrozek (46. Matějka) – Farský, Švrček, Bialek, Ciesarík (71. Hutník), Šumský (46. Mrkvička), Strnad, Smékal, Tobiáš (46. Kutáč), Gomola, Varadi (46. Dendis)
Náhradníci: Matějka, Hutník, Mrkvička, Dendis, Kutáč