0:2
konec (0:1)
12.07.2018, 19:00 • Brandywell, Derry (Severní Irsko) • 1. předkolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)
Tipsport: 6.11 3.85 1.57 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.11 - 3.85 - 1.57
Derry City FC – Dinamo Minsk
0:2
konec (0:1)
Branky: 2. Galović, 64. Chvaščinskij
Karty: 45. Splaine (DRY), 52. Ronan Hale (DRY) – 26. Ostrouch (MNK) 83. McDermott (DRY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:12.
Derry City FC:
Doherty – McDonagh, Seaborne, Cole, McDermott – Shiels, Rory Hale (6. Ronan Hale), McEneff – Splaine, Fisk (79. Peers), Roy (60. Patterson)
Náhradníci: Grimes – Delap, Doherty, Ronan Hale, Patterson, Peers, Toal
Trenér:
Dinamo Minsk:
Gorbunov – Žavnerčik, Švecov, Galovič, Ostrouch (78. Begunov) – Kaplenko (29. Ivanov), Yahaya – Chvaščinskij (66. Solověj), Nikolić, Gurenko – Saroka
Náhradníci: Ignatovič, Lazovskij – Begunov, Ivanov, Sačivko, Solověj
Trenér:
Rozhodčí: Popov – Kolev, Todorov (vš. Bulharsko)
Diváci:
Odveta: Dinamo Minsk - Derry City 1:2
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
83
83. Červená karta po 2. žluté
83
52
45
26