Evropská liga (předkola)

CSKA Sofia – Riga FC

1:0

konec (0:0)

12.07.2018, 19:45 • Stadion Bâlgarska Armija (Sofia). • 1. předkolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.26 5.47 12.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek večera a na shledanou. (21:40:15)
Duel tak končí nejtěsnějším možným rozdílem, když se domácí dokázali v úvodu druhé půle střelecky prosadit a náskok udrželi až do závěrečného hvizdu. Je pravda, že mnoho práce neměli, soupeř toho ve druhém poločase směrem dopředu moc nepředvedl, prakticky nic. Mrzet jej mohou především nevyužité šanci v první půli, na druhou stranu je stále vše otevřené.

90+4

90+3

Domácí si přihrávají na své polovině a vyčkávají na závěrečný hvizd.

90+1

Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Vusurović, přichází Karklins.

90+1

Žlutou kartu dostává Sekulić (CSKA Sofia).

90+1

Nastavují se tři minuty.

89

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Intima, přichází Jordanov.

89

Na druhé straně mohl z dobré pozice zakončovat Malinov, ovšem míč mu v rozhodující chvíli ujel od kopačky.

88

Jeden z hostujících fotbalistů mohl sám střílet, místo toho volil ještě narážečku se spoluhráčem, která však nepřinesla kýžený efekt a hosté o balón přichází.

85

Až nyní rozehrává Černiauskas a hra tak může pokračovat.

83

Teď zůstává pro změnu ležet na trávě Gyasi a drží se za koleno. Čas mezitím běží dál.

80

Malinov byl udeřen lehce do obličeje, na chvíli zůstal sedět na trávníku, ale pokračuje dál ve hře.

78

Hosté se poprvé ve druhé půli dostali do blízkosti soupeřovy brány, avšak domácí brankář zasahovat nemusel.

76

Davies se po levé straně pokoušel dostat k bráně, avšak na kluzkém povrchu upadl a o míč přišel.

73

Čorbadžijski to zkusil z dálky, ovšem bránu Rigy přestřelil. Následně zůstává na trávníku ležet Intima a hra je přerušena.

71

Žlutou kartu dostává Gyasi (CSKA Sofia).

70

Jeden z hráčů si zpracoval míč, místo střely volil ještě centr před bránu, ale zamířil pouze do zámezí.