Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

CSKA Sofia – Riga FC

1:0

konec (0:0)

12.07.2018, 19:45 • Stadion Bâlgarska Armija (Sofia). • 1. předkolo • Julius Svoboda

Tipsport: 1.26 - 5.47 - 12.1Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek večera a na shledanou. (21:40:15)
Duel tak končí nejtěsnějším možným rozdílem, když se domácí dokázali v úvodu druhé půle střelecky prosadit a náskok udrželi až do závěrečného hvizdu. Je pravda, že mnoho práce neměli, soupeř toho ve druhém poločase směrem dopředu moc nepředvedl, prakticky nic. Mrzet jej mohou především nevyužité šanci v první půli, na druhou stranu je stále vše otevřené.

90+4

Konec zápasu.

90+3

Domácí si přihrávají na své polovině a vyčkávají na závěrečný hvizd.

90+1

Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Vusurović, přichází Karklins.

90+1

Žlutou kartu dostává Sekulić (CSKA Sofia).

90+1

Nastavují se tři minuty.

89

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Intima, přichází Jordanov.

89

Na druhé straně mohl z dobré pozice zakončovat Malinov, ovšem míč mu v rozhodující chvíli ujel od kopačky.

88

Jeden z hostujících fotbalistů mohl sám střílet, místo toho volil ještě narážečku se spoluhráčem, která však nepřinesla kýžený efekt a hosté o balón přichází.

85

Až nyní rozehrává Černiauskas a hra tak může pokračovat.

83

Teď zůstává pro změnu ležet na trávě Gyasi a drží se za koleno. Čas mezitím běží dál.

80

Malinov byl udeřen lehce do obličeje, na chvíli zůstal sedět na trávníku, ale pokračuje dál ve hře.

78

Hosté se poprvé ve druhé půli dostali do blízkosti soupeřovy brány, avšak domácí brankář zasahovat nemusel.

76

Davies se po levé straně pokoušel dostat k bráně, avšak na kluzkém povrchu upadl a o míč přišel.

73

Čorbadžijski to zkusil z dálky, ovšem bránu Rigy přestřelil. Následně zůstává na trávníku ležet Intima a hra je přerušena.

71

Žlutou kartu dostává Gyasi (CSKA Sofia).

70

Jeden z hráčů si zpracoval míč, místo střely volil ještě centr před bránu, ale zamířil pouze do zámezí.

69

Domácí rozehrají roh a s rozehrávkou moc nespěchají.

CSKA Sofia – Riga FC

1:0

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 49. Rodrigues

Karty:   71. Gyasi (SOF), 90+1. Sekulić (SOF) – 32. Bajenko (RIG)

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:20.

CSKA Sofia: Černiauskas – Sekulić, Čorbadžijski, Bodurov "C", Geferson – Pinto, Antov – Malinov – Intima (89. Jordanov), Rodrigues, Henrique (46. Gyasi).
Náhradníci: Stipica – Bikel, Galabov, Gyasi, Lyaskov, Pereira, Jordanov.

Riga FC: Ozols – Gabovs, Černomordijs, Bajenko "C", Kurakins – Panic – Vusurović (90+1. Karklins), Enin, Sarić, Davies – Lemajić.
Náhradníci: Malins – Primao Thiago, Karklins, Peterson, Ramirez, Stuglis, Vasčuk.

Rozhodčí: M. Zebec – B. Križarić, J. Crnčić

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Vardar 16:00 1:0

Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0

Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0

Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0

Partizani – Maribor 17:30 0:1

KuPS – Kodaň 18:00 0:1

Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1

Trakai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0

Narva – Željezničar 18:00 0:2

Balzan – Keşla FK 18:00 4:1

Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3

Gabala – Niederkorn 18:00 0:2

Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1

FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3

Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4

Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1

Famagusta – Laçi 19:00 2:1

Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0

Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1

Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2

Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3

CS Petrocub – NK Osijek 19:00 1:1

Sofia – Riga FC 19:45 1:0

Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2

Racing FC – Constanta 20:00 0:2

B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0

Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0

Engordany – Kajrat 20:00 0:3

Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4

Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1

Rudar – Partizan 20:15 0:3

Budućnost – Trenčín 20:30 0:2

Rangers – Shkupi 20:45 2:0

Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1

Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1

Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0

Hibernian – Runavík 20:45 6:1

Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1

Niš – Gżira United 21:00 4:0

Stjarnan – Kalju 22:00 3:0