0:2
konec (0:1)
12.07.2018, 20:00 • Stade Josy Barthel (Luxemburk) • 1. předkolo • Petr Sumbal
Tipsport: 7.32 4.6 1.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.32 - 4.6 - 1.41
Racing FC Union – FC Viitorul Constanta
0:2
konec (0:1)
Branky: 23. Dragus, 82. Hagi (pen.)
Karty: 78. M'Boup (RCU) – 30. Hagi (CNS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:14.
Racing FC Union:
Ruffier (C) – Simon, M'Boup, Nyssen – Hennetier, Nouidra (87. Humbert), Osmanovič, Nakache, Birk – Szimayer (80. Shala), Da Mota (90. Sulejmani)
Náhradníci: Engekl, Semedo, Da Silva Gomes, Humbert, Silva Dos Santos, Sulejmanim Shala
Trenér:
FC Viitorul Constanta:
Cojocaru – Lima, Tiru, Mladen, De Nooijer (78. Boboc) – Achim, Baluta, Vina – Hagi (C) (86. Pitu), Dragus, Matan (58. Houri)
Náhradníci: Buzbuchi, Vodut, Ciobanu, Hodorogea, Boboc, Pitu, Houri
Trenér:
Rozhodčí: Troleis – D. Hojgaard, E. Hojgaard
Diváci:
Odveta: Constanta - Racing FC 0:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+5
90+4
90+3
90+1
90+1
90
89
88
87
87
86
85
83
82
82. Ianis HAGI - 0:2
82
82
81
81. Penaltový faul Osmanoviče