2:2

konec (0:2)

12.07.2018, 20:00 • 1. předkolo • Jiří Hendrich

Tipsport: 3.1 3.14 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas nakonec končí remízou 2:2, což je výsledek, který by se v poločase zdál nemožný. Obraz hry se sice příliš nezměnil a více hrálo NK Domžale, vzadu ale vyrobil slovinský tým dvě velké chyby, které byly po zásluze potrestány. Do odvety, která se odehraje za týden, je tak vše otevřené. (21:49:41)

90+2

90+2

Nakonec ještě šance pro Domžale, střele Melnjaka ale chyběla razance.

90+1

Žlutou kartu dostává Matič (NK Široki Brijeg).

90

Nastavovat se budou dvě minuty.

87

No a mohli jsme být svědky další branky! Bagarič po nenápadném centru trefil hlavou tyč.

86

Žlutou kartu dostává Širok (NK Domžale).

86

Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Ibraimi, přichází Žužek.

85

Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Turčin, přichází Eliomar.

83

83. MARKOVIĆ - 2:2

83

Široki Brijeg právě vstřelil branku!
Tak hodně kontroverzní moment znamená vyrovnání v zápase! Rozhodčí Ardeleanu k překvapení všech na hřišti pustil souboj ve středu pole, kde Ibraimi na pozici posledního nesmyslně přidržoval míč, a STIPO MARKOVIĆ si s následným samostatným únikem poradil na výbornou.

80

Přetažený centr nenašel žádného z jeho spoluhráčů a hrát bude opět slovinský tým.

79

Široki Brijeg se bude snažit udeřit z přímého kopu, který rozehraje Begonja.

76

Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Nicholson, přichází Mujan.

74

Ze zajímavého sprinterského souboje nakonec nevytěžil Begonja ani rohový kop.

69

Zakončení Matiče mířilo vysoko nad.

65

Domžale nadále drží míč a nepouští domácí do delších útočných pasáží.

62

Povedenou střelu špílmachra Ibraimiho vytáhl efektním zákrokem Bilobrk na rohový kop.

61

Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Marič, přichází Vukoja.

55

Na útočné polovině teď však hříšník z předchozích okamžiků předvedl rychlé nohy a vybojoval rohový kop.

53

Petr Ardeleanu vytahuje první žlutou kartu pro hosty, uviděl ji střelec první branky Bizjak za faul na pronikajícího hráče na polovině hřiště.

52

Po snížení se hra opět uklidnila a míč mají více na kopačkách hosté.

47

47. TURČIN - 1:2

47

A hned v úvodu druhého poločasu je tu zápletka! Široki Brijeg po obrovské chybě stopera a šikovném doteku a zakončení TOMISLAVA TURČINA snižuje na 1:2.

46

Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Kvešič, přichází Cabraja.

46

Rozhodčí dnešního utkání nakonec nepřidal ani minutu a do kabin se tak jde za stavu 2:0 pro hostující NK Domžale, které bylo v prvních 45 minutách jednoznačně lepším týmem.
O branky se postarali Bizjak a Melnjak.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

Po nedůrazném bránění se opět k zakončení dostal Nicholson, i tentokrát mířil z velkého úhlu vedle.

39

Ani přes zvýšenou aktivitu se bosenskému celku nedaří ohrozit branku Miliče.

36

Domácí Široki Brijeg se pokouší dostat zpět do hry sérií rohových kopů.

34

Domžale si dovolí hrát i na efekt, pěknou "zidanovku" předvedl bek Śirok, poté byl faulován.

31

Z centrovaného míče do vápna neplynulo nic nebezpečného.

30

Hodně ostrý zákrok předvedl Josip Ćorluka a po právu vidí žlutou kartu. Domžale rozehraje přímý kop.

26

26. MELNJAK - 0:2

26

Domžale právě vstřelilo branku! A ty problémy se promítly do druhé inkasované branky, která padla po fantastické akci, na jejímž konci byl DARIO MELNJAK, který si po přihrávce Bizjaka přehodil míč přes hlavu a poté z voleje skóroval!

26

Široki Brijeg má v posledních minutách velké problémy.

25

Další velká šance pro Domžale! Nicholson byl úplně sám před prázdnou bránou, jenže přihrávka mu přišla na paty a místo zvýšení náskoku se míč odrazil do protiútoku.

23

Do slušné šance se tlačil Nicholson, z velkého úhlu ovšem už nemohl bránu trefit.

22

Poslední minuty svou kvalitou nepřipomínají soutěž úrovně Evropské ligy, oba týmy mají problém s kombinací a přechodovou fází.

17

A po ostrém střetu, do kterého šli oba aktéři skluzem, se chvíli nebude hrát. Vypadá to ale, že jak Gnezda Cerin, tak Begonja budou ve hře pokračovat.

16

Domácímu týmu se podařilo zakončit roh jen do náručí brankáře Miliče.

14

Po vstřelené brance je slovinský tým na koni a klidně mohl své vedení dvojnásobit, na pěkný výlet krajního obránce Melnjaka však nikdo ve žlutém ve vápně zareagovat nedokázal.

12

12. BIZJAK - 0:1

12

Domžale právě vstřelilo branku! Po nenápadné akci a vyhraném souboji Cerina ve středu pole se uprostřed vápna k míči dostal LOVRO BIZJAK a bez problému překonal brankáře Luku Bilobrka.

10

Po zpětné přihrávce pod sebe měl doposud největší šanci zápasu Marič, jeho střela však skončilo jen těsně vedle a třepotala se tak pouze boční síť.

6

Na druhé straně se rodila šance poté, co bylo přeneseno těžiště hry na levou stranu, odkud nakonec nepřesně centroval Bagaric.

4

I u druhého náznaku příležitosti byl jamajský útočník Nicholson, tentokrát nepřesně střílel zpoza vápna.

2

V úvodu zahrozili po bleskové akci a mírném podcenění domácí obrany hostě, jenže brankář Bilobrk zasáhl ještě před Nicholsonem, který by jinak šel sám na bránu.

1

NK Široki Brijeg: Bilobrk – Markovič, Barišič, Kovačič, Corluka – Matič, Begonja, Kvešič, Marič, Turcin – Bagaric
Náhradníci: Bandic – Cabraja, Eliomar, Kozul, Marusic, Perkovic, Vukoja

NK Domžale: Milič – Melnjak, Klemenčič, Dobrovoljc, Sirok – Gnezda Cerin, Husmani, Ibričič, Ibraimi – Bizjak, Nicholson
Náhradníci: Milalic – Hajleta, Morris, Mujan, Rom, Sipek, Zuzek.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

V prvním předkole Evropské ligy na sebe narazí zástupce z Bosny a Hercegoviny Široki Brijeg a zástupce Slovinska NK Domžale.

Pro oba týmy je to pochopitelně první soutěžní utkání v tomto ročníku, nedá se tedy kalkulovat s aktuální formou.

Mírným favoritem by měl být celek ze Slovinska.