2:4
konec (0:3)
12.07.2018, 19:00 • Complexul Sportiv Raional (Orhei) [Kapacita: 3 023] • 1. předkolo • Martin Penker
Tipsport: 3.95 3.36 2.04 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.95 - 3.36 - 2.04
Milsami Orhei – ŠK Slovan Bratislava
2:4
konec (0:3)
Branky: 60. Bugajev, 75. Surdu – 10. Moha, 22. Šporar, 41. Moha, 79. Šporar
Karty: 47. Bolohan (MLS), 50. Craciun (MLS), 61. Cojocari (MLS) – 2. Holman (SBA), 55. Apau (SBA), 84. Šporar (SBA), 90+3. Nono (SBA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 2:10. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:13.
Milsami Orhei:
Mitu – M. Antoniuc (46. Jardan), Craciun, Bogdaň, Bolohan – M. Platica, Cojocari (C) – A. Antoniuc, Andronic (59. Surdu), S. Platica – Bugajev
Náhradníci: Chirinciuc – Ciobanu, Ibrean, Jardan, Rusnac, Surdu
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava:
Šulla – Apau, Bajrič, Božikov (C), Suchockij – de Kamps – Nono, Holman (69. Savičevič), Moha – Čavrič (83. Dražič), Šporar (89. Hološko)
Náhradníci: Greif – Cmiljanič, Dražič, Hološko, Saláta, Savičevič, van Haaren
Trenér:
Rozhodčí: Romanov – Bekker, Šlončak (vš. Ukrajina)
Diváci:
Odveta: Slovan Bratislava - Milsami 5:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
89
83
69
59
46