7:0
konec (1:0)
12.07.2018, 17:30 • Ob Jezeru, Velenje • 1. předkolo • Vojtěch Görög
Tipsport: 1.06 14.5 31.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.06 - 14.5 - 31.0
NK Rudar Velenje – SP Tre Fiori
7:0
konec (1:0)
Branky: 33. Tučić, 48. Radić, 49. Parfitt-Williams, 59. Tučić, 75. Della Valle (vla.), 78. Radić, 84. Solomun
Karty: 86. Solomun (RDR) – 79. Pasolini (TRF)
Neproměněná penalta:
NK Rudar Velenje:
Pridigar – Muić, Pišek, Trifkovič (C), Parfitt-Williams, Radić, Bolha, Vasiljević, Tomašević, Tučić, Pušaver
Náhradníci: Malnar – Kašnik, Vodeb, Kamara, Čoralič, Šimunac, Solomun
Trenér:
SP Tre Fiori:
Pizzolato – Andreini (C), Ghetti, Pasolini, Vassallo, Teodorani, Bologna, Filippi, Costantini, Merendino, De Angelis
Náhradníci: Simoncini – Della Valle, Marconi, Matteoni, Matteoni, Caforio, Marinaro
Trenér:
Rozhodčí: Luis Godinho – Luis Campos, Antonio Godinho
Diváci:
Odveta: Tre Fiori - Rudar Velenje 0:3
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+2
90+1
90
88
86
85
84
84. Ante SOLOMUN - 7:0
84
Autorem branky je ANTE SOLOMUN, který navyšuje na 7:0. Tre Fiori hrálo v prvním poločase dobře, ale nyní dostává jednu branku za druhou.
81
80
79
78
78. Dominik RADIĆ - 6:0
78
6:0. DOMINIK RADIĆ dostal nahrávku před prázdnou branku a uklidil míč do sítě.
77
75
75. Della VALLE - 5:0
75
Tohle se nepovedlo! DELLA VALLE poslal míč do vlastní sítě a je to už 5:0.
74
72
72
71
69
68
67
65
64
62
61
60
59
59. Milan TUČIĆ - 4:0
59
Demolice pokračuje! MILAN TUČIĆ dostal přihrávku do vápna a jen dloubl do míče a umístil ho do branky.
57
56
55
55
54
52
49
49. Djair PARFITT-WILLIAMS - 3:0
49
Start do druhého poločasu se domácím povedl náramně a je to už 3:0! DJAIR PARFITT-WILLIAMS se dostal k hlavičce a neměl problém uklidit míč do branky.
48
48. Dominik RADIĆ - 2:0
48
Rudar vede o dvě branky! DOMINIK RADIĆ se dostal ke střele ve vápně a zamířil přesně.
47
46
46
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
45+1
45+1
45
44
43
42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
33. Milan Tučić - 1:0
33
Rudar se konečně dostal do vedení! První hlavičku sice fantasticky vytáhl brankář hostů, ale následnou dorážkou se prosadil MILAN TUČIĆ!
33
32
31
30
29
28
26
24
22
21
20
19
18
17
16
15
13
11
9
8
7
6
5
4
3
2
1
1
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
NK Rudar Velenje: Pridigar – Muić, Pišek, Trifkovič (C), Parfitt-Williams, Radić, Bolha, Vasiljević, Tomašević, Tučić, Pušaver
Náhradníci: Malnar – Kašnik, Vodeb, Kamara, Čoralič, Šimunac, Solomun
SP Tre Fiori: Pizzolato – Andreini (C), Ghetti, Pasolini, Vassallo, Teodorani, Bologna, Filippi, Costantini, Merendino, De Angelis
Náhradníci: Simoncini – Della Valle, Marconi, Matteoni, Matteoni, Caforio, Marinaro
Rozhodčí: Luis Godinho – Luis Campos, Antonio Godinho.