Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

NK Rudar Velenje – SP Tre Fiori

7:0

konec (1:0)

12.07.2018, 17:30 • Ob Jezeru, Velenje • 1. předkolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 1.06 - 14.5 - 31.0Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. (19:17:47)

90+1

Rudar bude ještě zahrávat volný přímý kop.

90

Probíhá poslední minuta dnešního střetnutí.

88

Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

86

Žlutou kartu dostává Solomun (NK Rudar Velenje).

85

Další střela domácích, kterou musel řešit hostující brankář.

84

84. Ante SOLOMUN - 7:0

84

Rudar Velenje právě vstřelil branku!
Autorem branky je ANTE SOLOMUN, který navyšuje na 7:0. Tre Fiori hrálo v prvním poločase dobře, ale nyní dostává jednu branku za druhou.

81

Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází De Angelis, přichází Caforio.

80

Další centr do vápna od domácího celku, který ale neskončil úspěchem.

79

Žlutou kartu dostává Pasolini (SP Tre Fiori).

78

78. Dominik RADIĆ - 6:0

78

Rudar Velenje právě vstřelil branku!
6:0. DOMINIK RADIĆ dostal nahrávku před prázdnou branku a uklidil míč do sítě.

77

Nepovedený odkop od branky skončil v autu. Rudar je tak stále u míče a kráčí za vítězstvím.

75

75. Della VALLE - 5:0

75

Rudar Velenje právě vstřelil branku!
Tohle se nepovedlo! DELLA VALLE poslal míč do vlastní sítě a je to už 5:0.

74

Šimunac se dostal do velké šance a to když hlavičkoval naprosto sám před brankou, ale jeho hlavička skončila mimo.

72

Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Bologna, přichází Della Valle.

NK Rudar Velenje – SP Tre Fiori

7:0

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 33. Tučić, 48. Radić, 49. Parfitt-Williams, 59. Tučić, 75. Della Valle (vla.), 78. Radić, 84. Solomun

Karty:   86. Solomun (RDR) – 79. Pasolini (TRF)

NK Rudar Velenje: Pridigar – Muić, Pišek, Trifkovič (C), Parfitt-Williams, Radić, Bolha, Vasiljević, Tomašević, Tučić, Pušaver
Náhradníci: Malnar – Kašnik, Vodeb, Kamara, Čoralič, Šimunac, Solomun

SP Tre Fiori: Pizzolato – Andreini (C), Ghetti, Pasolini, Vassallo, Teodorani, Bologna, Filippi, Costantini, Merendino, De Angelis
Náhradníci: Simoncini – Della Valle, Marconi, Matteoni, Matteoni, Caforio, Marinaro

Rozhodčí: Luis Godinho – Luis Campos, Antonio Godinho

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Vardar 16:00 1:0

Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0

Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0

Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0

Partizani – Maribor 17:30 0:1

KuPS – Kodaň 18:00 0:1

Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1

Trakai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0

Narva – Željezničar 18:00 0:2

Balzan – Keşla FK 18:00 4:1

Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3

Gabala – Niederkorn 18:00 0:2

Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1

FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3

Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4

Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1

Famagusta – Laçi 19:00 2:1

Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0

Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1

Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2

Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3

CS Petrocub – NK Osijek 19:00 1:1

Sofia – Riga FC 19:45 1:0

Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2

Racing FC – Constanta 20:00 0:2

B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0

Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0

Engordany – Kajrat 20:00 0:3

Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4

Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1

Rudar – Partizan 20:15 0:3

Budućnost – Trenčín 20:30 0:2

Rangers – Shkupi 20:45 2:0

Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1

Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1

Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0

Hibernian – Runavík 20:45 6:1

Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1

Niš – Gżira United 21:00 4:0

Stjarnan – Kalju 22:00 3:0