Martin Kližan – Martin Cuevas

1:2 6:3, 0:6, 4:6

10.07.2018, 16:10 • 1. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.11 5.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na tomto podujatí tak po prvom kole už Slovensko bude mať len jedného zástupcu, zajtra čaká ďalší zápas Jozefa Kovalíka, súperom mu bude nemecký tenista Masur.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem pekný zvyšok večera. Za pozornosť vám ďakuje Miroslav Revaj. (18:20:30)

Koniec zápasu

4:6

GEM, SET, ZÁPAS Martin Cuevas! Hneď prvú možnosť na ukončenie tohto zápasu uruguajský tenista využíva a stáva sa víťazom tretieho setu pomerom 6:4! Tak toto sa určite nečakalo, Martin Kližan bol v tomto stretnutí jednoznačným favoritom, ale na turnaji v Braunschweigu končí. Už úvod zápasu mu nevychádzal, ale dokázal sa z toho otriasť a napokon aj prvý set získal. V tom druhom mu však súper uštedril kanára a v treťom sete ešte dokázal zmazať veľký náskok súpera, ale v rozhodujúcej chvíli už zlyhal a tak Martin Cuevas vyhráva toto stretnutie 2:1 na sety po hrách 3:6, 6:0 a 6:5!

40-A

Prichádza mečbal pre Martina Cuevasa!

40-40

Ten sa mu však nepodarilo premeniť, presúvame sa na zhodu 40:40 pri Martinovom veľmi dôležitom podaní.

40-30

Napokon to je gembal pre nášho tenistu.

30-30

Po 30 na oboch stranách. Príde gembal či mečbal?

15-30

Martin znižuje na rozdiel jednej loptičky.

0-30

Slovenskému tenistovi nevychádza dôležité podanie a prehráva už o dve loptičky.

0-15

Loptu získava Cuevas.

4:5

Koniec prestávky, podávať bude Martin Kližan.

4:5

Nasleduje prestávka a výmena strán.

4:5

Gembal úspešne premenený, takže Martin Cuevas vyhráva v treťom sete 5:4 a to znamená, že Martin Kližan pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase! To sa zrejme pred samotným stretnutím ani nečakalo.

30-40

Je tu gembal pre podávajúceho hráča.

30-30

Po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Loptu získava Kližan.

0-30

Druhý fiftín v rade pre podávajúceho hráča.

0-15

Cuevas začína podanie úspešne a na jeho konto tak svieti fiftín.

4:4

Martin Kližan potvrdzuje brejk a vyrovnáva stav v treťom sete na 4:4! Výborne, slovenský tenista sa dokázal vrátiť späť do zápasu z neľahkej situácie a tak sú stále šance na oboch stranách otvorené.