konec (1:2)

22.04.2018, 10:15 • Trávníky • 22. kolo • Jakub Kudláč

Tipsport: 1.2 5.8 6.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou. (12:03:08)
Je konec dramatické bitvy! První půli velmi dobře zvládla Mohelnice, která po zásluze vedla 2:1. Ve druhém poločase ale značně zabrali hráči Otrokovic a vytvořili si množství šancí, ovšem dlouho se nemohli prosadit. Jurča s Malý ale nakonec brankami v posledních deseti minutách otočili stav utkání a vybojovali tři body pro Viktorku.

90

90

Domácí se už dožadují konce, neboť rozhodčí nic nenastavil.

89

Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Navrátil, přichází Smrček.

88

88. Michal MALÝ - 3:2

88

Otrokovice právě vstřelily branku!
Obrat dokonán! Otrokovice po velkém tlaku nakonec přidávají vedoucí branku, centr MICHALA MALÉHO do vápna si totiž rukou srazil za svá záda hostující brankář. 3:2!

87

Hosté se pokusili o náznak šance, to ale bylo z jejich strany vše.

86

Žlutou kartu dostává Jurča (FC Viktoria Otrokovice).

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

85

Tentokrát zase v šanci Fiala, Vavruša drží svůj tým.

84

Jurča v další šanci, jeho tvrdou střelu vyrazil Vavruša jen před sebe, Bojdovi ale chyběl k dorážce do prázdné branky krok.

83

Viktorka posilněna gólem si jde pro tři body, na branku Mohelnice se valí akce za akcí.

81

81. Radim JURČA - 2:2

81

Domácí se přeci jenom vyrovnání dočkali! Velkou zásluhu má na tom Byrtus, který parádním pasem našel na pravé straně volného RADIMA JURČU, jenž z úhlu propálil Vavrušu. 2:2!

79

Po ní ale končí balón je u Semanka.

78

Vokounův centr do vápna zblokoval domácí obránce, následně si ale už Viktorka pomohla faulem. Standardní situace pro hosty.

77

Útočný faul zastavil další snažení Viktorky...

75

Svoboda mohl navýšit vedení hostí, když běžel sám na branku, nepochopitelně ale svou akci zasekl a přišel o balón.