Play-off NHL

Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

1:4

konec (0:1, 0:1, 1:2) Stav série: 2:2

20.04.2018, 01:40 • Nationwide Arena, Columbus • Čtvrtfinále V. konference • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

To je z mé strany již vše, dobrou noc a příště na počtenou. (04:11:58)

Jakub Vrána (WSH): 0+0, +0, 1 střela, čas na ledě 6:41
Je dobojováno, také čtvrté utkání této série ovládl hostující tým, a do Washingtonu se tak tento souboj stěhuje za stavu 2:2 na zápasy. Capitals byli po většinu dnešního klání lepším týmem a ačkoliv měli také domácí pár světlých momentů, na výhru jim to stačit nemohl. Zřejmě rozhodující byla trefa Alexandra Ovečkina na 3:0, po níž sice ještě snížil Jenner, na víc už se ale Blue Jackets nezmohli.

59:34

Boone Jenner vjel do útočného pásma příliš brzy, Columbusu tak byl odpískán ještě jeden ofsajd.

58:42

Někteří diváci už opouštějí své sedačky, v samotném závěru utkání už se na ledě nic převratného neděje.

57:41

57:41 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:4

57:41

Washington právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Artěmij Panarin zavrávoral ve středním pásmu, čehož využil jeho bývalý spoluhráč z dětství JEVGENIJ KUZNĚCOV a neomylně poslal puk do prázdné branky. Bez asistence.

57:30

Capitals se osvobozují, domácím se čas začíná povážlivě krátit.

56:49

Bobrovskij je na střídačce, Blue Jackets to v závěru zkoušejí se šesti hráči v poli.

56:31

Panarinův pokus z levého kruhu si Braden Holtby pohlídal, před námi je ještě jedna komerční přestávka...

55:52

Jenner nabral rychlost ve středním pásmu a prokličkoval se až do mezikruží, odkud ale autor jediné branky Columbusu pálil nepřesně.

55:16

Necelých pět minut před třetí sirénou byla hra znovu přerušena a následovat bude další komerční brejk.

54:29

Ryan Murray si šikovně připravil palebnou pozici, jeho následnou ránu z pravého kruhu si ale Braden Holtby pohlídal.

53:40

Už se hraje dlouho bez přerušení a Blue Jackets se stále ne a ne usadit v útočném pásmu, do konce třetí třetiny už přitom zbývá jen něco málo přes šest minut.

52:47

Ovečkin pálil z pravého kruhu nepřesně, svěřenci Johna Tortorelly se ale poté daleko nedostali.

52:05

Oshie se po drobném kontaktu s protihráčem ochotně skácel k zemi, sudí ale nechávají ve hře pokračovat.

51:09

Vanek nepřesnou přihrávkou vyhnal Werenskiho z útočného pásma. Domácí se pokoušejí o tlak, stále je ale brzdí časté nepřesnosti.

1:4

Branky a nahrávky: 47. Jenner (J. Anderson) – 7. T. Wilson (Kuzněcov), 30. Oshie (Ovečkin, Carlson), 43. Ovečkin (Kuzněcov, T. Wilson), 58. Kuzněcov

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Cole, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Panarin, Dubois, Atkinson – Jenner, N. Foligno, Vanek – Calvert, Dubinsky, J. Anderson – Milano, Letestu, Bjorkstrand.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – Stephenson, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, Smith-Pelly – J. Vrána, Beagle, Chiasson.

Rozhodčí: Charron, Watson – Murray, Gibbons

00:34 WSH 2 Kuzněcov, hákování
06:16 WSH 0:1 T. Wilson (Kuzněcov)
07:15 CBJ 2 Dubinsky, vysoká hůl
18:57 WSH 2 T. Wilson, podražení
19:02 CBJ 2 Panarin, hákování