Sparta Praha – SK Interobal Plzeň

5:2

konec (0:2) Stav série: 2:2

16.04.2018, 19:30 • Arena Sparta • Semifinále • Adam Joska (@AdamJoska2)

Sparta byla po první půli ve složité situaci, ve druhé části ale zvládla otočit skóre. To se jí povedlo během jedné minuty, obrat nastartoval vlastní gól Slavíka. Sparta po obratu již neinkasovala a vynutila si pátý rozhodující zápas, který se odehraje již zítra od 20:30 v Plzni. (21:14:20)

39:54

V závěru ještě vyslal střelu nad Rozboud.

39:03

Plzeň chce ještě korigovat nepříznivý stav, Sparta ovšem dobře brání.

38:16

38:16 Michal BELEJ - 5:2

38:16

Sparta právě vstřelila branku!
MICHAL BELEJ obral o míč Künstnera a zakončil přesně k levé tyči, čímž nejspíše pečetí výhru Sparty.

37:59

Cupák získal míč a poté skončil na palubovce, rozhodčí faul neodpískali.

37:22

Oddechový čas pro domácí.

37:02

Levčík sice fauloval Štveráka, Plzeň se sice zlobila na rozhodčí, ti však nechali pokračovat hru nadále.

36:18

Dlouhý výhoz Bartůňka Štverák nezpracoval, k míči se dostává Sparta.

35:48

Plzni už příliš času nezbývá, Sparta se snaží držet míč a střádat čas.

34:38

Žlutou kartu dostává Jan Křemen (SK Interobal Plzeň).

33:50

33:50 David CUPÁK - 4:2

33:50

Plzeň propadla na útočné polovině a domácí šli tři na jednoho. Belej přihrál do snadné situace DAVIDU CUPÁKOVI, který zakončoval do odkryté brány. Asistence: Michal Belej.

33:14

Plzeň převzala aktivitu na svou stranu, zatím to ale k vyrovnávací brance nevede.

32:16

Mižár svou střelou z levé strany z poměrně velké vzdálenosti prověřil Vahalu, který míč vyrazil do autu.

31:56

Kasýk trochu zbytečně fauloval Angellota, Plzeň má třetí faul.

31:26

Belej fauloval Kasýka, je z toho pátý akumulovaný faul Sparty.

5:2

Branky: 25. Slavík (vla.), 25. Brahimi (Vahala), 25. Diego (Angellot), 34. Cupák (Belej), 39. Belej – 11. Křemen, 20. Slavík (Štverák)

Karty:   35. Křemen (PLZ)

Sparta Praha: Cristiano (Bezstarosti, Vahala) – Levčík, Cupák, Angellot, Diego, Hájek, Hora, Brahimi, Sop, Pimpolho, Belej, Amadeu.

SK Interobal Plzeň: Bartůněk (Němec) – Rozboud, Kasýk, Buchta, Koc, Slavík, Sláma, Havel, Štverák, Holý, Mižár, Křemen, Künstner.

Rozhodčí: Petr, Kliner – Gryc