Play-off NHL

Philadelphia Flyers – Pittsburgh Penguins

1:5

konec (0:1, 1:3, 0:1) Stav série: 1:2

15.04.2018, 21:20 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Čtvrtfinále V. konference • Jan Prošek

Hostující celek o své výhře rozhodl ve druhé třetině, ve které se dostal do vedení 4:0. Pak dokázal domácí Travis Sanheim po přihrávce Voráčka snížit. Ve třetí třetině už hosté kontrolovali hru a navýšili své vedení. Ve třetím zápase v sérii, prvním v Philadelphii vyhrává Pittsburgh 5:1 a v sérii vede 2:1 na zápasy. (00:00:03)

59:40

Rána od modré čáry postrádala přesnost, a pak se hosté osvobodili.

59:30

Travis Konecny byl za brankou, prodloužil kotouč na modrou čáru.

59:20

Domácí rozehrávají od své branky, hosté velmi dobře brání.

58:53

Shayne Gostisbehere pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.

58:00

Dvě minuty zbývají do konce zápasu, přesilovku hraje domácí celek.

57:45

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Riley Sheahan – 2 min., sevření puku rukou).

57:43

56:12

Riley Sheahan vedl akci svého celku, při vlastním oslabení pálil hodně nepřesně.

56:00

Špatné vhazování znamená, že domácí celek musí začínat a rozehrávat až od své branky.

55:43

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Sidney Crosby – 2 min., hákování).

55:10

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Domácí hráči se pokouší něco vymyslet, ale nemohou přesněji trefit branku.

54:34

Po krátké přestávce pokračuje dál třetí třetina, hostující Penguins vedou o čtyři branky a mají namířeno k výhře v tomto zápase.

54:15

Komerční přestávka.

54:07

Jevgenij Malkin vypálil od modré čáry, ale minul branku.

53:42

Carl Hagelin rozehrává od své branky, hosté kontrolují dění na hrací ploše. Vyložené šanci si nevytváří.

1:5

Branky a nahrávky: 34. Sanheim (Voráček, Patrick) – 11. Crosby (Hörnqvist), 23. Brassard (Kessel, Letang), 27. Malkin (Letang, Crosby), 27. Dumoulin (Crosby), 48. J. Schultz (Malkin, Crosby)

Philadelphia Flyers: Elliott (Mrázek) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, M. Raffl – Lindblom, Patrick, Voráček – Konecny, Filppula, Simmonds – Laughton, Lehterä, Read.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang, Määttä, J. Schultz, Oleksiak, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Rust – Hagelin, Malkin, Hörnqvist – Aston-Reese, Brassard, Kessel – Sheary, Sheahan, Kühnhackl.

Rozhodčí: Dwyer, Rooney – Nansen, Devorski

Diváci: 19 955

10:25 PIT 0:1 Crosby (Hörnqvist)
11:55 PIT 2 Rust, podražení
14:41 PHI 2 Manning, podražení
18:17 PIT 2 Hagelin, sekání