Belgická liga

Waasland-Beveren – Oud-Heverlee Leuven

0:2

konec (0:1)

14.04.2018, 20:00 • Freethiel Stadion, Beveren • O Evropskou ligu • Martin Pištora

Tipsport: 1.87 3.69 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce. Domácí nedokázali přerušit svou černou sérii a i dnes prohrávají. Tentokrát 2:0. Zápas nebyl příliš atraktivní a moc šancí nám nepřinesl. Za hosty se dokázal trefit v prvním poločase Gorius a na startu druhého poločasu Storm. Tímto se s vámi loučím a zvu vás na další zápasy Jupiter League. (21:52:16)

90+2

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty

90

Utkání je prakticky na svém konci. Hosté z Leuvenu si hlídají své vedení a nikam se neženou.

87

Thelin se dostával do hlavičkového souboje, ale v poslední chvíli byl zablokován

86

Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Niels Verburgh, přichází Olivier Myny.

83

Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Joeri Dequevy, přichází Kamal Sowah.

82

Leuven se pokusil zaútočit, ale střelec druhé branky Storm se nedokázal trefit mezi tři tyče.

81

Žlutou kartu dostává Jo Gilis (Oud-Heverlee Leuven).

80

Utkání se blíží ke konci. Domácí jsou v deseti vyrovnaným soupeřem, ale prohrávají 2:0

76

Žlutou kartu dostává Victorien Angban (Waasland-Beveren).

74

Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Nikola Storm, přichází Jo Gilis.

71

Domácí hrají v deseti lépe než v prvním poločase, ale stále prohrávají 2:0.

66

Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Jovan Kostovski, přichází Esteban Casagolda.

65

Joachim Van Damme se na hřišti moc neohřál a po čtyřech minutách v zápase končí po červené kartě.

64

Červenou kartu dostává Joachim Van Damme (Waasland-Beveren).

63

Domácí se pokouší snížit, ale Ampomah nedokázal trefit branku.

61

Střídající Louis Versraete se hned zkoušel dostat do útoku, ale selhal při zpracování míče.