Play-off NHL

Vegas Golden Knights – Los Angeles Kings

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0) Stav série: 1:0

12.04.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Čtvrtfinále Z. konference • Jan Prošek

Československá stopa v utkání:
Tomáš Tatar (VEG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:10
Tomáš Nosek (VEG) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:22 (06:49:44)
1. Marc-Andre Fleury (VEG) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Shea Theodore (VEG) 1+0
3. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 1 gól, 96,4%
Marc-Andre Fleury dnes vyhrál 63 zápas v Play-off a udržel 11 čisté konto. V obou statistikách patří na první místo mezi aktivními brankáři v NHL.
Ve velmi dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté 1:0 a hned v prvním utkání v play-off dokázalo Vegas vstřelit první branku, udržet čisté konto a vyhrát. Hokejová párty ve Vegas bude pokračovat i dlouho po skončení zápasu. Utkání rozhodl Shea Theodore, kterému přihrát od mantinelu Tomáš Nosek.

59:40

Už se nic nestane.

59:30

Puk je ve středním pásmu.

59:00

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:37

Erik Haula mířil na branku v situaci dva na jednoho. Domácí nevystřelili.

57:50

Poslední dvě minuty hry, hostující celek stále prohrává o jednu branku a mnoho času už nemá.

56:59

Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích. Šanci tak mohou být hostující hokejisté.

56:50

Další práce pro brankáře Los Angeles. Se střelou si dokázal poradit.

56:23

Golden Knights nahodili puk po útočného pásma, a pak šli střídat. Takticky velmi dobře provedeno.

56:01

Dion Phaneuf vypálil od modré čáry, jeho ránu snadno kryje domácí Marc-Andre Fleury.

55:56

Další zakázané uvolnění domácího celku znamená, že se bude vhazovat před brankou Vegas. Čtyři minuty zbývají.

55:20

Puk je ve středním pásmu a mají ho hostující hokejisté pod kontrolou.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:37

Pierre-Édouard Bellemare vypálil do horní části branky, znovu ale našel výstroj brankáře Los Angeles.