konec (20:25, 25:20, 9:25, 20:25) Stav série: 0:2

22.03.2018, 17:30 • Sportcentrum SLUNETA • Čtvrtfinále • Denisa Józsová

Nejvíce bodující hráči:
Ústí nad Labem – Toms Vanags – 16
Jihostroj České Budějovice – Marek Šotola – 22 (19:19:22)

0:0

Je konec! České Budějovice ovládly i čtvrtý set a připsaly si výhru 3:1. Toto vítězství je nakonec zasloužené, přestože Jihočeši předvedli opravdu velký výpadek ve druhém setu.

K vítězství ve čtvrtfinálové sérii chybí Jihostroji pouze jediný bod. Následující zápas navíc budou hrát doma v neděli 25.3.!

20:25

Čtvrtý set skončil.

20:25

Jihočeši opět využívají svůj první mečbol! Ukázali, že jsou hodně silní v obraně a poslední bod si připsali úspěšným blokem.

20:24

Radek Mach ukázal, že je chytrým hráčem".Všiml si rozhozené obrany a poslal přesnou ulívku. Po té skočilo několik hráčů, přesto ji nikdo nezahrál. Čtyři mečboly pro Budějovice!

20:23

Ústí nad Labem ještě oddaluje setboly pro Jihočechy. Tvrdou smeč neměl nárok nikdo chytit.

19:23

Vzápětí je to servis jen do sítě.

19:22

Obrovská chyba hostů! Domácí doslova odrazili míč jen na polovinu soupeře, kde ho nikdo nezahrál!

18:22

Nádherná ulívka v podání Ondroviče. Jihočeši jdou do koncovky s nadějným vedením.

18:21

Budějovičtí hráči si mysleli, že míč vylétne ze hřiště, jenže ten nakonec spadl na lajnu.

17:21

Jenže Jihočeši mají Marka Šotolu! Ten se v posledních okamžicích nemýlí, což ukázal i teď.

17:20

Tak už jen tři! Jihostroj jen vrátil míč po servisu na domácí polovinu, ze které přišla smeč z první a bod.