Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1) Stav série: 3:2

21.03.2018, 18:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Čtvrtfinále • Daniel Ježek

Tipsport: 1.85 4.3 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (20:55:14)
Hráči s drakem na hrudi tak slaví zisk třetí čtvrtfinálového bodu, v pátek na ledě Pardubic budou Oceláři chtít potvrdit dnešní vítězství a postoupit do semifinále. Dynamo se ale zcela jistě nevzdá a bude chtít před vyprodanou arénou dorovnat krok.
Utkání končí, z těsného vítězství se radují domácí Oceláři! Dynamu se v závěrečné třetině povedlo v oslabení zásluhou Tomáše Rolinka srovnat krok, na druhou trefu Tomáše Marcinka z pětapadesáté minuty už ale Pardubičtí odpovědět nedokázali!

59:35

Marcinko dojel volný kotouč u hrazení a poslal jej do středního pásma. Hosté se chtěli rychle vrátit do útočné třetiny, jejich rozehrávka ale nebyla přesná a sudí odpískali icing. Vhazovat se však bude ve středovém kruhu, protože Hrubec vyjel ze své branky a zakázané uvolnění se tudíž pískat nemělo.

58:58

Beran se Svobodou dotírali na Hrubce, třinecký brankář ale všechny ataky ustál a udržel kotouč ve své výstroji. Po odpískání se před třineckou brankou strhla menší potyčka, tu ale sudí rychle rozehnali. Vhazování v pásmu domácích.

58:31

Dravecký s Linhartem dostali kotouč do středního pásma, Dynamu se krátí čas.

58:12

Vlach zlomil hůl, hosté tudíž hráli proti čtyřem plně ozbrojeným hráčům. Marosz to ale nevyřešil nejlépe, jeho střela od modré čáry byla sražena do ochranné sítě.

57:50

Kacetl zůstává na střídačce, hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli!

57:50

Draveckého vyhození se došouralo na zakázané uvolnění, hosté si před vhazováním v útočném pásmu vyžádali oddechový čas.

57:33

Ocelářům se daří dostávat puky do středního pásma, čímž domácí eliminují souvislejší tlak soupeře.

57:00

Jacob Cardwell si po pravé straně nabruslil do útočné třetiny a nepříjemnou střelou pořádně prověřil Hrubce. Třinecký brankář vyrazil puk nad svou branku.

56:35

Oceláři nakonec byli úspěšnější a mohli poslat puk do útočného pásma. Kotouč ale opět sbírají hosté.

56:02

Kotouč je v rohu třineckého pásma přilepen k mantinelu, o puk svádějí souboj dvojice Linhart – Matyáš s hostujícími Duškem a Jánem Sýkorou.

55:22

Dynamo přeneslo hru na druhou stranu kluziště. Od modré postupně stříleli obránci Ščotka a Mojžíš. První jmenovaný trefil bránícího hráče, druhý Hrubcovu lapačku.

54:59

Hostujícímu Čáslavovi byla odpískána hra vysokou holí, buly před Kacetlem.

54:43

5 054 diváků sledovalo akci Draveckého, po které skončil kotouč v Kacetlově lapačce.

54:19

Platnost branky ještě zkoumal videorozhodčí, který potvrdil rozhodnutí sudích na ledě.

54:19

54:19 Tomáš MARCINKO - 3:2

3:2

Branky a nahrávky: 17. Marcinko (Petružálek, Krajíček), 33. Krajíček (M. Doudera, Dravecký), 55. Marcinko (Rákos) – 36. T. Svoboda (Dušek, J. Sýkora), 44. Rolinek

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), M. Doudera, D. Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Petružálek, Marcinko, Martin Růžička (A) – Rákos, R. Vlach, Dravecký – Adamský (A), Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Kvasnica.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Wishart, Cardwell, Čáslava (A), Trončinský, Mojžíš, Ščotka, Holland – Beran, Tomášek, Rolinek (C) – P. Sýkora (A), Marosz, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, T. Svoboda.

Rozhodčí: Pešina, Bulanov – Brejcha, Jelínek

04:37 PCE 2 Perret, podražení
15:23 PCE 2 Wishart, faul loktem
16:22 TRI 1:0 Marcinko (Petružálek, Krajíček)
18:25 TRI 2 Rákos, sekání
21:48 TRI 2 Martin Růžička, vysoká hůl