21.03.2018, 00:00 • Barclays Center, New York • Jan Prošek

Tipsport: 3.84 3.98 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Mathew Barzal (NYI) 1+1
2. Christopher Gibson (NYI) 36 zák., 1 gól, 97,3%
3. John Tavares (NYI) 0+2 (06:19:46)
Domácí celek zcela po zásluze vyhrává tento zápas 4:1. Islanders byli střelecky aktivnější, svého soupeře v tomto ohledu porazili 40:37. New York se mohl spolehnout na svého brankáře.

59:50

Thomas Hickey kontroluje hru.

59:30

Už se nic nestane, ani jeden celek se nikam nežene.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.

58:32

Po střele od modré čáry, kterou vyslal hostující Justin Schultz končí puk v ochranné síti nad brankou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hra je přerušena pro přihrávku rukou.

57:45

Christopher Gibson musel být pozorný, na jeho branku vypálil z mezikruží Tom Kühnhackl.

57:31

57:31 Jordan EBERLE - 4:1

57:31

Islanders právě vstřelili branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč posílá z dobré pozice do prázdné branky JORDAN EBERLE. Asistence: John Tavares a Ryan Pulock.

57:00

Hosté hrají bez brankáře.

56:46

Chad Ruhwedel minul branku z dobré střelecké pozice, jeho pokus ale vůbec nebyl špatný.

56:16

Johnny Boychuk se těžko zvedá z hrací plochy po souboji u mantinelu.

55:26

Andrew Ladd se dostal do výborné střelecké pozice, ale nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře soupeře. Matt Murray zasáhl a puk vyrazil mimo.

54:44

Matt Murray kryje ránu, kterou vyslal domácí hráč. Komerční přestávka.

54:07

Christopher Gibson drží své spoluhráče ve dvoubrankovém vedení, nyní si poradil s pokusem, který vyslal Patric Hörnqvist.

53:34

New York míří k výhře v tomto zápase, sledujeme takticky vedenou hru ze strany domácích.

53:09

Casey Cizikas vedl útočnou akci svého celku, ale do výraznější střelecké pozice se on ani jeho spoluhráči nedostali.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Barzal (Boychuk, Leddy), 11. Pelech (Fritz, Ladd), 46. Lee (Barzal, Tavares), 58. Eberle (Tavares, Pulock) – 38. Sheary (Kessel, Brassard)

New York Islanders: Gibson (Halák) – Leddy, Boychuk, Pelech, D. Seidenberg, Hickey, Pulock – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Fritz – Johnston, Cizikas, Wagner.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang, Oleksiak, J. Schultz, Määttä, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Rust – Hagelin, Malkin, Hörnqvist – Sheary, Brassard, Kessel – Jooris, Sheahan, Kühnhackl.

Rozhodčí: McCauley, Rehman – Murchison, Sericolo

Diváci: 10 442

05:10 NYI 1:0 Barzal (Boychuk, Leddy)
07:18 PIT 2 Määttä, držení
10:33 NYI 2:0 Pelech (Fritz, Ladd)
11:52 PIT 2 Oleksiak, nedovolené bránění