2:1 1:6, 7:6 (5), 7:5

20.03.2018, 18:57 • 1. kolo • Daniel Juráš

Tipsport: 1.49 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (21:36:56)
Dnešní zápas nabídl opravdové drama, protože česká hráčka podávala za stavu 4:5 ve druhém setu na vítězství, její soupeřka ale dokázala její servis získat, což se jí posléze povedlo také s celým setem. Ve třetím setu vedla Češka už 1:4, poté ale její soupeřka dokázala snížit na 3:4, Kristýna Plíšková opět odskočila na 3:5 a za stavu 4:5 opět podávala Kristýna na vítězství. Aljaksandra Sasnovičová si znovu dokázala její servis získat a za stavu 6:5 podávala na vítězství ona. To by ovšem nebylo pořádné drama, kdyby se česká hráčka nehecla a nezískala dva brejkboly. Oba dva ale dokázala její soupeřka odvrátit, následně se jí podařilo proměnit druhý mečbol, čímž definitivně ukončila tento zápas a po dvouhodinové bitvě postupuje do druhého kolo tohoto turnaje.

Konec zápasu

7:5

Který hned využívá, protože její velmi tvrdý servis dokázala Kristýna Plíšková odvrátit pouze do sítě!

A-40

Hned na to si ale po skvělém bekhendovém úderu vybojovala další mečbol!

40-40

Ten ale nevyužívá, připravila se o možnost vyhrát zápas vlastní dvojchybou.

A-40

Kristýna Plíšková returnuje pouze do sítě a její soupeřka má první mečbol tohoto utkání!

40-40

Jeho využití ale Sasnovičová nepřipouští. Zahrála výborný úder do pravé části dvorce a vynutila si shodu.

30-40

Aljaksandra Sasnovičová byla po smeči české hráčky bez šance a ta získává brejkbol!

30-30

Její soupeřka ale hned srovnává.

15-30

Jestřábí oko konečně přisuzuje výměnu Češce a ta tak vede 30-15.

15-15

Její soupeřka ale hned srovnává po tom, co česká hráčka trefila svým úderem levu stranu sítě.

0-15

Kristýna Plíšková zahrála výborný return, ten znamená, že získává první fiftýn tohoto důležitého gemu!

6:5

Konec přestávky, podávat bude Aljaksandra Sasnovičová.

6:5

Následuje přestávka a výměna stran.

6:5

Aljaksandra Sasnovičová si poradila s naprostou lehkostí a bude podávat na vítězství!