20.03.2018, 17:30 • Arena 2000 • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.07 3.9 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (20:06:17)
Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (JAR) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:25
Střely na branku: 22 – 34
Je konec! Petrohrad i přes několik potyček ve třetí třetině ustál vyhrocené utkání a na ledě Lokomotivu Jaroslavl vítězí 4:1! Hosté v závěrečné třetině domácí hokejisty takřka nepustili do útoku a s přehledem si zajistili třetí bod v sérii. Už ve čtvrtek tak na svém ledě mohou zaútočit na postup.

59:07

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jegor Rykov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Zubarev – 5 min., bitka).

59:07

A další bitka! Jegor Rykov zakončil z levé strany a ihned se na něj vrhlo několik domácích hokejistů, kteří jej poslali k ledu! Znovu uvidíme hodně vyloučení.

58:35

Vladislav Gavrikov vybojoval puk v rohu obranného pásma a vyvezl jej do bezpečí. Zápas se už pouze dohrává. Zejména hosté se nechtějí dostat do potyček.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:42

Počet hráčů na ledě se vyrovná! Jakub Nakládal dostává 2+10 minut za nesportovní chování.

57:10

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Viktor Tichonov – 2 min., hrubost).

57:10

Další potyčka! V hlavní roli byl opět Viktor Tichonov, na kterého mají zadáci Lokomotivu opravdu spadeno.

57:05

Pavel Dacjuk zavezl puk po levé straně do útočného pásma, kde se rychlou kličkou dokázal uvolnit, jenže jeho pokus postrádal přesnost.

56:17

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Kovalenko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vjačeslav Vojnov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Mosaljov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kovalčuk – 2 min., hrubost).

56:06

Grigorij Denisenko zavezl puk do rohu útočného pásma, zadovkou se snažil oslovit spoluhráče, ale našel jen dobře postaveného Zubareva.

55:25

Petrohrad se v závěru utkání nikam nežene. Hosté si jsou vědomi toho, že jsou mnohem lepším celkem a mají k dobru parádní náskok.

55:02

54:22

Hokejisté Petrohradu znovu vybojovali kotouč a vysokým obloučkem jej vyhodili za modrou čáru. Lokomotiv musí začít od vlastní branky.

54:00

Petrohrad však nepolevuje v důsledné defenzívě a nepouští soupeře do střeleckých pozic. Pavel Dacjuk naopak vyhodil puk přes všechny čáry.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Korškov (Čerepanov) – 19. Barabanov (Zubarev, Šipačov), 27. Kovalčuk (Barabanov), 32. V. Tichonov (P. Thoresen), 35. V. Tichonov (Prochorkin, P. Thoresen)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Pajgin – Kontiola, Kajumov, Talbot – Loktionov, Mosaljov, Averin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Iljenko, Kovalenko, Denisenko – Ivanov.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Kovalčuk, Barabanov, Šipačov – Dacjuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.

Rozhodčí: Gusev, Běljajev – Beršenjov, Judin

06:41 JAR 1:0 Korškov (Čerepanov)
08:12 PET 2 Prochorkin, sekání
18:58 PET 1:1 Barabanov (Zubarev, Šipačov)
26:19 PET 1:2 Kovalčuk (Barabanov)
27:09 PET 2 Hersley, sekání