AZ Havířov – BK Mladá Boleslav

4:5

konec (2:0, 1:2, 1:3) Stav série: 1:1

20.03.2018, 15:00 • Gascontrol Aréna • Čtvrtfinále • Petr Miklas

Třetí třetina přinesla krásnou hokejovou bitvu se šťastným koncem pro Bruslařský klub. Stav série je 1:1 a zítra od 15:00 pokračuje třetím utkáním, ve kterém se rozhodne o postupujícím. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (17:13:34)

59:22

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté dokonali obrat! Dlaskovu střelu Ludvík vyrazil, vyrazil i následnou dorážku, ale na střelu MICHALA SIMONA už byl krátký. Asistence: Tomáš Dlask.

58:43

Domácí Čempel se hnal do úniku, ale byl faulován. Bylo to v pádu, takže to nemůže být trestné střílení.

58:43

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Rajgl – 2 min., podražení).

58:19

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bochnak – 2 min., faul kolenem).

57:52

Oddechový čas pro domácí.

57:52

AZ se vymanil z tlaku jen za cenu zakázaného uvolnění.

57:18

Hosté se usadili v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.

55:49

Hostující Simon měl na holi další branku, dostal se do úniku, položil si Ludvíka, ale nedokázal zasunout puk do mezírky mezi jeho betony a tyč!

55:38

Puk v hledišti, vhazuje se před Krinwaldem.

54:16

Ofsajd zastavil útočnou akci Bruslařského klubu.

53:06

Hostující Dlask vyslal ránu z pravého kruhu, ale hodně nepřesnou.

51:02

Vidíme bitvu se vším všudy, hosté hrají o prodloužení sezóny opravdu srdnatě. Havířov chce o svém postupu rozhodnout už dnes a na ledě se to jen jiskří.

48:55

Nedáš dostaneš teď platí dvojnásob. MICHAL SIMON vypálil z pravého kruhu z první, když dostal přesnou přihrávku od Rajgla, a trefil se přesně pod víko Ludvíkovy branky. Asistence: Tomáš Rajgl.

48:41

Domácí Byčkov obešel obránce, ale jeho forhandový blafák Krinwald vyrazil, následnou dorážku v pádu poslal do boční síťky branky!

47:38

Hraje se ve vysokém tempu, nechybí tvrdá hra do těla, ale chybí šance.

46:48

Ofsajd AZetu.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Mastič, 9. Mastič (Bochnak), 30. Bochnak (Mastič), 42. Adámek (Bochnak, Mastič) – 31. Dlask (Haas, Závora), 40. Bartoň (Haas), 43. Simon (Zajíček), 49. Simon (Rajgl), 60. Simon (Dlask)

AZ Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrowski "A", Zmarzlák – Pavlačka, Jedlička, Čempel, Mastič "C", Bochnak, Adámek, Bárta, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Byčkov "A", Horváth.

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Kredba, Sommer, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek "A", Závora "A", Zajíček, Sluka, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask "C", Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma, Simon.

Rozhodčí: Holaň – Carbol, Kořistka

05:13 HAV 1:0 Mastič
07:58 MBL 2 Rajgl, nedovolené bránění
08:25 HAV 2:0 Mastič (Bochnak)
12:13 MBL 2 Rajgl, podražení
19:12 HAV 2 Dabrowski, zlomená hůl / hraní