4:3

konec (2:2, 2:1, 0:0) Stav série: 2:0

20.03.2018, 15:00 • ČPP Aréna • Čtvrtfinále • Patrik Soukup

Ode mne to je pro dnešek vše, budu se těšit příště. (17:13:08)
Hradec udržel náskok z druhé třetiny a vítězí 4:3. Tím pádem postupuje do semifinále play off. Nutno říct, že zaslouženě. Draci se snažili a byli vyrovnaným soupeřem, nicméně měli o něco méně šancí a proto také dali méně branek. Domácí se tedy mohou radovat.

59:59

Hradec vyhodil na zakázané uvolnění a bere si oddechový čas.

59:39

Jaroslav Kašpar mohl trefit prázdnou branku, ještě ale hledal svého spoluhráče.

59:20

Hradec několikrát zkušeně vyhodil do střední třetiny.

58:50

Nepříjemné nahození od modré čáry nadělalo velké problémy Sajdlovy. Nakonec však puk zkrotil.

58:18

Oddechový čas pro hosty a Zlatnický opouští branku. Šumperk v šesti.

57:41

Domácí v plném počtu, i tuto přesilovku ubránili.

57:36

Robin Kaplan pálil z pravého kruhu a Sajdl puk vyrazil zpátky k němu. Následně Kaplan našel Horkého, tomu ale střela nesedla.

56:59

Draci se dostali do pásma, jenže Janda vyhazuje puk přes všechny čáry.

56:09

Jaroslav Kašpar prověřil Zlatnického střelou golfem z levého kruhu. Zlatnický vyrazil pouze před sebe.

55:41

Hradec si komplikuje situaci. Hrál totiž v šesti a nabízí tak další přesilovou hru Šumperku.

55:14

A znovu stejný prohřešek v podání domácích.

55:09

Lukáš Pajer tečoval puk ještě před červenou čarou a píská se tedy zakázané uvolnění.

54:08

Domácí hrají v plném počtu a stále drží jednobrankový náskok.

53:59

Jaroslav Kašpar se parádně uvolnil u mantinelu a vyvezl kotouč z obranné třetiny.

53:16

Šimon Táborský nyní osvobozuje domácí vyhozením.

52:31

Jakub Horký se natahoval po dorážce do odkryté branky Hradce. Na puk ale těsně nedosáhl.

4:3

Branky a nahrávky: 12. Moravec (Jušta), 20. Moravec (Jušta), 27. Perička (Janda), 36. Lang – 14. Křivohlávek (Fibigr, Kubíček), 15. Fibigr (Kučera), 34. Kaplan (Horký, Plhal)

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Pelda, Králik, Táborský, Boukal, Havlíček, Perička "C", Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Janda, Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.

HK Mladí Draci Šumperk: Zlatnický (Borovička) – Blaháček, Kubíček, Plhal, Křivohlávek, Cekr F., Cekr L., Holub – Minařík, Horký "C", Kaplan, Kučera, Janech, Kavan, Mácha, Fibirg, Polách. Trenér: Petr Rutar.

Rozhodčí: Barek – Bohuněk, Holeček.

03:45 HKM 2 Budina, hrubost