5:1

konec (2:1, 1:0, 2:0)

18.03.2018, 17:00 • Hant Arena, Skalica • O udržení • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aj tretiu tretinu napokon ovládli domáci hokejisti a po výsledku 5:1 získavajú prvé tri body v play-out. Rozhodli teda hlavne úspešné presilovky domácich, hostia tak opäť vychádzajú naprázdno.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok víkendu. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (19:12:14)

59:18

59:18 JAROLÍN - 5:1

59:18

Skalica dala gól!

Tak predsa len je tu ešte jeden gól a Skalica ho opäť dosahuje v presilovke! Vaškovič našiel pred bránkou hostí svojou presnou prihrávkou RENÉHO JAROLÍNA a ten upravuje zrejme už na konečných 5:1!
Asisetncie: Ľubomír Vaškovič, Alexander Kotzman.

58:51

Skalica teraz úspešne kombinuje v útočnom pásme, ale Trenčan ešte zasahovať nemusel. Uvidíme teda, či príde ešte nejaká zaujímavá situácia.

58:01

Posledné dve minúty tretej tretiny!

57:51

Navyše hrajú teraz domáci presilovku, takže akýkoľvek tlak hostí je už nemožní. Skalica sa však môže pokúsiť pridať ešte jeden gól.

57:41

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., držanie).

57:00

Do konca tretej tretiny už veľa času neostáva, domáci sú tak na najlepšej ceste za ziskom troch bodov. Zápas sa tak už prakticky len dohráva.

56:19

Domáci v plnom počte.

56:10

Navyše sa teraz hostia previnili zakázaným uvoľnením a tak už domáci budú hrať čoskoro v plnom počte.

55:57

Domáci vyhadzujú puk do bezpečia, hostia zakladajú svoj útok spoza Trenčanovej bránky. S domácimi hokejistami to už vyzerá veľmi nádejne.

55:19

Aj polovička z tejto presilovky je už minulosťou, hostia sa síce držia v útočnom pásme, ale k ohrozeniu Petríka sa ešte nedostali.

54:38

Michalovce tak v krátkosti rozbiehajú svoju ďalšiu presilovku, ale ani teraz sa im nedarí preniknúť pred bránku domácich.

54:19

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Sloboda – 2 min., sekanie).

54:00

Skalica má puk na svojich hokejkách a pohodlne kontrolujú záverečné minúty tretej tretiny. Zatiaľ to teda vyzerá, že tri body ostanú v Hant Aréne.

53:27

53:15

Teraz sa však do zakončenia dostal Kolba, ale jeho pokus našiel iba pripraveného brankára Petríka. Hostia majú ešte pár presilovkových sekúnd.

5:1

Branky a nahrávky: 15. Kučera (Vereš), 16. Mikéska (bez asistencie), 34. Kotzman (Jarolín, Vaškovič), 51. Dufek (Dmitriev, Vaškovič), 60. Jarolín (Vaškovič, Kotzman) – 7. Cútt (Solomonchak, Korenko)

HK Skalica: Petrík – Horváth, Škápik, Mikéska, Sloboda, Straka, Janík, Čederle, Kuliš – Kniazev, Vereš, Kučera – Janáč, Jarolim, Kotzman – Okoličány, Schmidt, Jurák – Dmitriev, Dufek, Vaškovič

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Meliško, Rusina, Cvengroš, Jokeľ – Solomonchak, Cútt, Bánovský – Balko, Piatak, Mašlonka – Brezniak, Linet, Fajčák – Mesaroš, Toma, Hamráček

Rozhodčí: Peter Lokšík , vladimír Goga – Lukáš Kacej, Martin Krajčík – Martin Chudada

06:08 MIC 0:1 Cútt (Solomonchak, Korenko)
11:43 MIC 2 Mašlonka, vražení na hrazení
14:07 MIC 2 Rusina, hákování
14:56 SKA 1:1 Kučera (Vereš)