Tomáš Hertl 1+1, 4 střely, ice time 19:30
Vhazování 50/50%
Přesilové hry 3/4 – 1/4
Hity 40:17
Zablokované střely 10:23
Je dobojováno! Sharks dali dvě branky ve třetí třetině a vítězí na ledě Kosatek 3:5. Nesmírně těžký zápas Žraloci zvládli a vylepšují svou pozici v boji o play-off! Aktuálně mají náskok pěti bodů na LA a Anaheim!

59:35

59:35 Tomáš HERTL - 3:5

59:35

San Jose právě vstřelilo branku!
Autorem branky je TOMÁŠ HERTL, který zabránil skvělé střelecké možnosti Sedina a sám vyvezl puk ze třetiny až do útočného pásma a zakončil do prázdné branky! Bez asistence.

59:15

Kosatky jsou v pásmu.

58:53

Markström je venku z branky a domácí hrají v šesti.

58:40

Domácí nepřešli do útočného pásma a puk skončil za mantinelem.

58:32

Kosatky mají prázdnou branku a Pavelski poslal puk do prázdné klece, ale byl v ofsajdu a gól neplatí!

58:12

Domácí získali puk a jdou do útočného pásma.

58:02

Fehr vystřelil z levé strany a Markström vyrazil puk do ochranné sítě.

57:43

Hosté vyhodili do středního pásma.

57:16

Hertl velmi dobře odzbrojil protihráče a vyhodil na zakázané uvolnění.

56:48

San Jose zuby nehty brání svoje vedení a už jen vyhazuje puky do středního pásma.

56:31

Tierney nahodil na branku a Markström okamžitě rozehrává.

3:5

Branky a nahrávky: 11. Goldobin (D. Pouliot, Boucher), 26. Horvat (Gagner, Edler), 32. Edler (Gagner, D. Sedin) – 15. Labanc (Pavelski, Couture), 17. Couture (Hertl, Bødker), 22. Meier (Dillon, DeMelo), 47. Meier (Labanc, Braun), 60. Hertl

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Ch. Tanev (A), Edler, Del Zotto, D. Pouliot, Stecher, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Gagner – Leipsic, Dowd, Virtanen – B. Sutter, Boucher, D. Archibald – Horvat, Motte, Goldobin.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – P. Martin, Burns (A), Vlasic, Braun, DeMelo, Dillon – E. Kane, Pavelski (C), M. Karlsson – Bødker, Couture (A), Hertl – Goodrow, Fehr, Hansen – Labanc, Tierney, Meier.

Rozhodčí: Dan O´Halloran, Brad Watson – Vaughan Rody, Derek Amell

06:16 VAN 2 Motte, hákování
08:50 SJS 2 E. Kane, držení
10:48 VAN 1:0 Goldobin (D. Pouliot, Boucher)
11:06 VAN 2 Virtanen, vysoká hůl
14:47 VAN 2 D. Pouliot, hákování
14:58 SJS 1:1 Labanc (Pavelski, Couture)