Portugalská Primeira Liga

Vitória SC Guimarães – CD Aves

2:1

konec (1:1)

18.03.2018, 17:00 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • 27. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 2.17 3.31 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:56:47)
Sledovali jsme utkání mezi Guimaraesem a Avesem, které končí výhrou domácích 2:1. Výhru řídil Hurtado, který vstřelil obě branky, jednu z penalty. Za hosty snížil v 39.minutě Amilton. Aves bylo sice v prvním poločase lepší, jenže celý druhý poločas se už protrápili. Guimaraes se posouvá na deváté místo, Aves zůstává třinácté, nicméně Ferreira má utkání k dobru.

90+2

90+1

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Paolo Hurtado, přichází João Ricardo da Silva Afonso.

90

Rozhodčí João Pinheiro se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Útočným faulem se provinil Spurgeon. To domácímu trenérovi ovšem vůbec nevadí, protože alespoň získal pár dalších vteřinek.

88

Guimaraes drží míč na své polovině hřiště a sbírá každou vteřinku.

87

Nepřesná přihrávka Guedese končí za brankovou čarou. Miguel Silva bude odkopávat od brány.

86

Domácí fanoušci vytrvale ženou své oblíbence za výhrou.

85

Do rychlého brejku šel Hurtado, nicméně si zapletl míč o nohy a o balon přišel.

84

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Raphina, přichází Joao Vigario.

83

Domácí trenér Peseiro se rozhodl, že pošle do hry druhého náhradníka.

82

Aves se snaží, nicméně Guimaraes si to hlídá.

81

Aves kroužilo kolem šestnáctky, nicméně domácí se stoprocentně soustředí pouze na obranu.