Play-off 2. ligy, skupina Střed

BK Havlíčkův Brod – HC Děčín

5:1

konec (1:0, 2:1, 2:0) Stav série: 1:0

14.03.2018, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Čtvrtfinále • Milan Sochor (@minusochor)

Tipsport: 1.43 5.2 4.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na ledovou plochu vyrazila rolba. To je znamení, že se v Kotlině už nic dít nebude. Já vám děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek týdne a u dalších přenosů se těším na počtenou. (20:13:17)
Bruslaři se zkraje třetí periody vrátili do tříbrankového vedení, když přesilovou hru využil David Michálek. To domácím přineslo na hokejky klid a zbytek zápasu už si pohlídali. I když měli hosté snahu s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat, v koncovce se jim nedařilo. Naopak ještě pátý zásah přidal Luboš Voříšek a favorizovaný Havlíčkův Brod se ujímá v sérii vedení 1:0.

Střely na bránu: 38:23

59:50

Bruslaři mají puk ve své moci a přihrávají si za hostující klecí. Lukáš Lavinger zasahovat nemusí.

59:27

Tomáš Chlubna vyrotoval v rohu kluziště a přihrál Tomáši Semrádovi. Jeho rána zápěstím mířila do náruče připraveného Lukáše Lavingera.

58:30

Vyloučení v týmu HC Děčín (Navarra – 2 min., podražení).

58:26

Michal Oliverius v předbrankovém prostoru trefil jenom brusle bránícího hráče a s očima v sloup se vrací zpět, aby si splnil své obranné povinnosti.

56:41

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Teď už je definitivně rozhodnuto. Bruslaři přidali z nenápadné akce pátý gól. Jan Milfait přihrál dopředu LUBOŠE VOŘÍŠKA. Ten se protáhl mezi dvojicí obránců a bekhendem nasměřoval kotouč mezi Lavingerovy betony! Asistence: Jan Milfait.

56:31

Michal Oliverius měl namířeno za havlíčkobrodskou svatyni, ještě před první tyčí ale poslal přihrávku před brankoviště. Tam byli jenom hráči v červeném.

55:45

Miroslav Třetina se do útočného pásma neprobil, puk ale neztratil a přihrál jej zpátky Tomáši Semrádovi. Domácí se stále drží na puku.

54:48

Naopak domácí už se nikam zbytečně neženou. Mají nahráno a snaží se utkání kontrolovaně dovést do vítězného konce.

53:47

Na hostujícím mužstvu je vidět snaha, ale ve finální fázi mu chybí troška klidu. Což je vzhledem k ubíhajícímu času zcela pochopitelné.

53:01

Roman Navarra se prosmýkl mezi dvojicí obránců a dostal se do úniku! Akci zkusil zakončit střelou mezi betony, domácí brankář ovšem toto místo rychle utěsnil!
Do ochozů Kotliny si na dnešní utkání našlo cestu 1083 diváků.

52:31

Medvědi i nadále operují v útočném pásmu, domácí brankář si připisuje úspěšný zákrok proti střele z levého křídla.

52:15

Před Jaroslavem Haškem se otevřel prostor, kudy poslal ránu na bránu. Čeněk Novák puk jen vyrazil, Volrábova dorážka ale mířila mimo.

51:43

Po dlouhé době se přerušuje. Vojtěch Šmíd z pravé strany nahodil puk před brankoviště, Lukáš Lavinger ale před Tomášem Chlubnou zavřel bránu.

50:47

Hra plyne bez přerušení tak, jak to vyhovuje domácím, kteří drží pohodlný tříbrankový náskok.

5:1

Branky a nahrávky: 4. Endál (Třetina, Přidal), 33. Endál (Třetina, Přidal), 39. Endál (Třetina, Michálek), 44. Michálek (Endál, Milfait), 57. Voříšek (Milfait) – 40. Volráb (Hříbal, Hašek)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Kopic, Vala, Kulhánek, Šmíd, Kříž, Balgalvis – Endál, Třetina (C), Přidal – Michálek, Milfait (A), Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Kozlík, Ludvík, Šuhaj

HC Děčín: Lavinger (Havlík) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Loukota, Chmel, Vaněk, Molnár (A) – Zajan, Volráb, Faigl, Oliverius (C), Chovanec, Petráš, Hašek (A), Zika, Navarra, Amirov

Rozhodčí: Josef Barek, Luděk Pilný – Martin Klouda, Michal Tasch